Tussenwoning te huur: Treurenburgstraat 251, Eindhoven
HurenEindhovenTussenwoningenTreurenburgstraat 251

Treurenburgstraat 251

Villapark, Eindhoven

€ 1.500 p.m.
Buurt Villapark, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het Villapark

Deze tussenwoning uit 2019 ligt in het Villapark, een groene en rustige buurt in Eindhoven. Met 78 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De huurprijs van €1.450 is marktconform voor een tussenwoningen in Eindhoven.

Buurt Villapark

Het Villapark is een stedelijke buurt met veel groen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2928 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. De buurt heeft een mix van huishoudens, met relatief veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. Meer over de buurt Villapark.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 579 meter, of Albert Heijn op 804 meter. In de buurt zijn ook basisscholen: SALTO-school Reigerlaan (350 meter) en SALTO-basisschool de Hasselbraam (822 meter). Het station ligt op 2,2 km afstand. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte6336m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtVillapark
WijkDe Laak
GemeenteEindhoven

Locatie

Treurenburgstraat 251, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Villapark

Inwoners2.505
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Villapark

Woningvoorraad1.165
Gem. WOZ-waarde€ 602.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Jumbo
Geldropseweg 103
579m
Albert Heijn
18 Septemberplein 23
804m
Jumbo
Stationsplein 24-01
858m

Scholen

79 binnen 5 km

SALTO-school Reigerlaan
Basisonderwijs · 402 leerlingen
350m
SALTO-basisschool de Hasselbraam
Basisonderwijs · 277 leerlingen
822m
Augustinianum
Voortgezet onderwijs · 1201 leerlingen
992m

Veelgestelde vragen

Over Treurenburgstraat 251, Eindhoven

Welk energielabel heeft Treurenburgstraat 251?

De woning aan Treurenburgstraat 251 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €1.450 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450 ligt iets boven de gemiddelde huurprijs in de buurt (€1.381), maar onder de mediaan (€1.500). Met 78 m² en energielabel A is de prijs per m² (€18,59) lager dan het buurtgemiddelde van €19,25. Het is een marktconforme prijs voor een energiezuinige woning in een gewilde buurt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in het Villapark worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Er zijn momenteel 11 huurwoningen beschikbaar in de buurt, waarvan er 2 betaald reageren vereisen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. Het bouwjaar 2019 en het label A wijzen op goede isolatie en moderne installaties.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 6.336 m², wat uitzonderlijk groot is voor een tussenwoning. Dit biedt veel buitenruimte, bijvoorbeeld voor een tuin, terras of oprit. Houd er rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (579 m) en Albert Heijn (804 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals SALTO-school Reigerlaan (350 m) en SALTO-basisschool de Hasselbraam (822 m). Het voortgezet onderwijs (Augustinianum) ligt op 992 m.

Hoe veilig is de buurt Villapark?

In de buurt zijn in totaal 176 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een indruk te krijgen door een bezoek te brengen of de buurt te verkennen.

Lemon Suites