Tussenwoning te huur: Treurenburgstraat 293, Eindhoven
Onder optie
HurenEindhovenTussenwoningenTreurenburgstraat 293

Treurenburgstraat 293

Villapark, Eindhoven

€ 1.500 p.m.
Buurt Villapark, EindhovenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een lichte tussenwoning in het groene Villapark

Deze tussenwoning uit 2019 aan de Treurenburgstraat ademt rust en ruimte. Met energielabel A is het een zuinige woning. De huurprijs van €1.500 is marktconform voor een woning van 78 m² in deze buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Eindhoven.

Villapark: een rustige, groene buurt

Villapark is een stedelijke buurt met veel groen en een mix van bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2928 adressen per km²), maar de sfeer is rustig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt telt 2505 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Meer over de buurt Villapark.

Dagelijkse leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals SALTO-school Reigerlaan (twee straten verder) of SALTO-basisschool de Hasselbraam. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Eindhoven biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lemon Suites op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 1.500 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte6336m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtVillapark
WijkDe Laak
GemeenteEindhoven

Locatie

Treurenburgstraat 293, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Villapark

Inwoners2.505
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Villapark

Woningvoorraad1.165
Gem. WOZ-waarde€ 602.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Jumbo
Geldropseweg 103
514m
Ekoplaza
Stratumsedijk 34
790m
Albert Heijn
18 Septemberplein 23
802m

Scholen

76 binnen 5 km

SALTO-school Reigerlaan
Basisonderwijs · 402 leerlingen
425m
SALTO-basisschool de Hasselbraam
Basisonderwijs · 277 leerlingen
750m
Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
960m

Veelgestelde vragen

Over Treurenburgstraat 293, Eindhoven

Welk energielabel heeft Treurenburgstraat 293?

De woning aan Treurenburgstraat 293 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €1.500 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.500 ligt precies op de mediaan van de huurwoningen in Villapark. De gemiddelde huurprijs in de buurt is €1.381, maar dat is inclusief kleinere woningen. Voor een tussenwoning van 78 m² met energielabel A is dit een marktconforme prijs. De gemiddelde prijs per m² is €19,25, wat neerkomt op €1.501 voor 78 m².

Hoe snel worden woningen in Villapark verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in Villapark. De woning staat nu te huur, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De hoge stedelijkheidsgraad (1) betekent dat voorzieningen dichtbij zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals SALTO-school Reigerlaan (425 m) en SALTO-basisschool de Hasselbraam (750 m). Voor voortgezet onderwijs is Augustinianum op 974 m. De buurt is dus kindvriendelijk wat betreft onderwijs.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 2019 met een oppervlakte van 78 m². Het perceel is maar liefst 6336 m², wat uitzonderlijk groot is voor een tussenwoning. Dit biedt veel buitenruimte. De woning heeft energielabel A en is geschikt voor een huishouden zonder kinderen of met één kind.

Lemon Suites
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.