Twee-onder-één-kap te koop: Landhoofd 64, Hellevoetsluis

Landhoofd 64

Centrumgebied-West, Voorne aan Zee

€ 560.000
Buurt Centrumgebied-West, HellevoetsluisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
Jumbo op 104m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Hellevoetsluis

Deze woning aan het Landhoofd ademt ruimte en rust. Met 186 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel huis voor wie graag wat meer plek heeft. De woning uit 1996 staat in een rustige buurt, vlak bij het water. De vraagprijs van €560.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Voorne aan Zee van dit formaat.

De buurt Centrumgebied-West

De buurt Centrumgebied-West is een rustige woonwijk met veel oudere bewoners: 130 van de 195 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar de sfeer is kalm. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddeld inkomen dat doorsnee is.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Jumbo en Lidl zitten om de hoek, op een paar minuten lopen. Ook Albert Heijn is dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Bron en Openbare Basisschool de Kring, beide op loopafstand. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op vijf minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 560.000
Prijs per m²€ 3.011
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtCentrumgebied-West
WijkCentrumgebied
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Landhoofd 64, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumgebied-West

Inwoners195
Mannen44%
Vrouwen56%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Struytse Hoeck 349
104m
Lidl
Struytse Hoeck 61a
160m
Albert Heijn
Struytse Hoeck 91A
265m

Scholen

17 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Windroos
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
373m
De Bron
Basisonderwijs · 185 leerlingen
589m
Openbare Basisschool de Kring
Basisonderwijs · 399 leerlingen
691m

Veelgestelde vragen

Over Landhoofd 64, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Landhoofd 64?

De woning aan Landhoofd 64 in Hellevoetsluis heeft energielabel B.

Is €560.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €560.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 186 m² in Hellevoetsluis. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Centrumgebied-West om in te wonen?

Centrumgebied-West is een rustige, stedelijke buurt met veel oudere bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, maar de sfeer is kalm. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 28,2 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Bron (589 meter) en Openbare Basisschool de Kring (691 meter). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs, De Windroos, op 373 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 41 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie, maar voor een actueel beeld kun je de lokale politiegegevens raadplegen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is qua energieverbruik. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.