Appartement te koop: Krugerstraat 15, Utrecht
KopenUtrechtAppartementenKrugerstraat 15

Krugerstraat 15

Leidseweg en omgeving, Utrecht

€ 599.000
Buurt Leidseweg en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
MCD op 269m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Utrecht-West

Dit appartement aan de Krugerstraat 15 combineert de charme van 1900 met een modern energielabel A. Met 70 vierkante meter woonoppervlak biedt het een fijne basis in een levendige buurt. De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor een appartement van dit formaat en energielabel in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Utrecht.

Leven in de buurt Leidseweg en omgeving

De buurt Leidseweg en omgeving is een stedelijke wijk met een hoge dichtheid: er staan 4245 adressen per vierkante kilometer. Van de 590 woningen is 33% koop en 12% eengezinswoning. De bevolking is divers, met veel 25- tot 45-jarigen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Dagelijkse routine in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de MCD, die om de hoek zit op 269 meter. Ook de Aldi en Nettorama zijn op loopafstand, beide op 571 meter. Voor schoolgaande kinderen is het Christelijk Gymnasium Utrecht twee straten verder (113 meter) en Kindercampus Molenpark op 311 meter. De gemeente Utrecht biedt verder tal van voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Aldem Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 8.557
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte179m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA
BuurtLeidseweg en omgeving
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

Krugerstraat 15, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Leidseweg en omgeving

Inwoners1.175
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

67 binnen 5 km

MCD
Abel Tasmanstraat 13
269m
Aldi
Haroekoeplein 12
571m
Nettorama
Haroekoeplein 4
571m

Scholen

136 binnen 5 km

Christelijk Gymnasium Utrecht
Voortgezet onderwijs · 997 leerlingen
113m
Kindercampus Molenpark
Basisonderwijs · 159 leerlingen
311m
Christelijke Jenaplanschool De Brug
Basisonderwijs · 290 leerlingen
568m

Veelgestelde vragen

Over Krugerstraat 15, Utrecht

Welk energielabel heeft Krugerstraat 15?

De woning aan Krugerstraat 15 in Utrecht heeft energielabel A.

Is de prijs van €599.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor een appartement van 70 m² met energielabel A in Utrecht-West. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad en veel voorzieningen op loopafstand, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,7 kilometer afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een goed OV-netwerk.

Wat voor type buurt is Leidseweg en omgeving?

Het is een zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, met 12% eengezinswoningen. Er zijn veel voorzieningen zoals supermarkten, scholen en parken op loopafstand.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 500 meter afstand. De buurt heeft een stedelijk karakter, maar er is voldoende groen in de omgeving om te wandelen of te ontspannen.

Hoe veilig is de buurt?

In de CBS-data worden 50 misdrijven geregistreerd voor de buurt. Dit is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. Het is altijd verstandig om zelf een indruk te krijgen door een bezoek te brengen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere stookkosten en een beter wooncomfort. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Aldem Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar