Appartement te koop: Willemskade 17S, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenWillemskade 17S

Willemskade 17S

Nieuwe Werk, Rotterdam

€ 2.495.000
Buurt Nieuwe Werk, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 278m²
109% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 345m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Nieuwe Werk

Dit appartement aan de Willemskade in Rotterdam ademt ruimte en luxe. Met 278 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele woning in een prachtige, groene omgeving. De prijs van €2.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Het is een van de grotere appartementen in Rotterdam die nu te koop staan.

De buurt Nieuwe Werk

Nieuwe Werk is een rustige, groene buurt in het centrum van Rotterdam, met veel monumentale panden en water. De buurt heeft een stedelijk karakter: veel eenpersoonshuishoudens en jonge professionals. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5. Het is een plek waar je de stad ervaart, maar ook rust vindt. Bekijk de buurt Nieuwe Werk voor meer cijfers.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (345 m) voor je boodschappen. Ook de SPAR (829 m) en AH to go (968 m) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is Openbare Basisschool Het Landje (597 m) een optie, of de Rotterdamse Schoolvereniging (621 m). Het Erasmiaans Gymnasium (1001 m) biedt voortgezet onderwijs. Het park of plantsoen is op loopafstand (0,2 km). De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.495.000
Prijs per m²€ 8.975
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte475m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA+
BuurtNieuwe Werk
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Willemskade 17S, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Werk

Inwoners3.150
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe Werk

Woningvoorraad1.722
Gem. WOZ-waarde€ 621.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

92 binnen 5 km

Albert Heijn
Vasteland 108
345m
Albert Heijn
Otto Reuchlinweg 968
596m
SPAR
Witte de Withstraat 32 - 34
829m

Scholen

206 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Landje
Basisonderwijs · 622 leerlingen
597m
Rotterdamse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 363 leerlingen
621m
De Schalm Katendrecht
Basisonderwijs · 188 leerlingen
880m

Veelgestelde vragen

Over Willemskade 17S, Rotterdam

Welk energielabel heeft Willemskade 17S?

De woning aan Willemskade 17S in Rotterdam heeft energielabel A+.

Is €2.495.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.495.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€750.250) en ook boven de mediaan (€422.000). Het appartement is echter met 278 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 106 m². De prijs per m² (€8.975) is hoger dan het gemiddelde van €6.891, maar past bij de luxe uitstraling en het energielabel A+. Vergelijkbare grote appartementen in deze buurt zijn schaars.

Hoe is de buurt Nieuwe Werk om in te wonen?

Nieuwe Werk is een rustige, groene buurt in het centrum van Rotterdam, met veel water en monumentale panden. Het is er stedelijk: veel eenpersoonshuishoudens en jonge professionals. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4172 adressen per km²), wat duidt op een levendige omgeving. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 80% van de koopwoningen label A of beter. Dit appartement heeft dus een uitstekend energielabel, wat lagere energiekosten en een beter wooncomfort betekent.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Openbare Basisschool Het Landje (597 m) en Rotterdamse Schoolvereniging (621 m). Voor voortgezet onderwijs is het Erasmiaans Gymnasium (1001 m) een optie. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt (0,9 km).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 2,3 km afstand. Dat is op loopafstand (ongeveer 25 minuten lopen) of snel te bereiken met de fiets of het openbaar vervoer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Nieuwe Werk stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 81 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktsituatie; voor een woning in deze prijsklasse kan de looptijd afwijken.