Twee-onder-één-kap te koop: Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 75, Rotterdam
KopenRotterdam2-onder-1-kapwoningenBurgemeester Le Fèvre de Montignylaan 75

Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 75

Molenlaankwartier, Rotterdam

€ 1.315.000
Buurt Molenlaankwartier, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 184m²
14% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 281m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het Molenlaankwartier

Deze ruime woning uit 1933 ademt de sfeer van het klassieke Hillegersberg. Met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 341 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.315.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Rotterdam voor vergelijkbare opties.

De buurt: Molenlaankwartier

Het Molenlaankwartier is een groene, rustige buurt in Hillegersberg-Schiebroek. De buurt telt ruim 8.200 inwoners, met veel gezinnen en een mix van koop- en eengezinswoningen. Het is een plek waar je de buren kent en kinderen veilig buiten kunnen spelen. De buurt Molenlaankwartier staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (twee straten verder) of de AH XL op tien minuten lopen. Basisscholen zoals Jacob Maris en Hildegaert Kindcentrum zijn op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van de rust van een echte woonwijk.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.315.000
Prijs per m²€ 7.147
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte341m²
Bouwjaar1933
EnergielabelF
BuurtMolenlaankwartier
WijkHillegersberg-Schiebroek
GemeenteRotterdam

Locatie

Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 75, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenlaankwartier

Inwoners8.210
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Molenlaankwartier

Woningvoorraad3.522
Gem. WOZ-waarde€ 698.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

69 binnen 5 km

PLUS
Van Beethovensingel 4
281m
AH XL
Argonautenweg 1
587m
SPAR express
Molenlaan Noord 333
898m

Scholen

144 binnen 5 km

Jacob Maris
Basisonderwijs · 192 leerlingen
268m
Hildegaert Kindcentrum
Basisonderwijs · 380 leerlingen
360m
De TooropMavo
Voortgezet onderwijs · 420 leerlingen
502m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 75, Rotterdam

Welk energielabel heeft Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 75?

De woning aan Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 75 in Rotterdam heeft energielabel F.

Is €1.315.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.315.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in het Molenlaankwartier. De woning heeft een royale oppervlakte van 184 m² en een perceel van 341 m², maar het energielabel F kan de maandlasten verhogen. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F duidt op een slechte isolatie, wat leidt tot hogere stookkosten. Je kunt verwachten dat de energierekening aanzienlijk hoger uitvalt dan bij een woning met een beter label.