Woning te koop: ms. Oslofjordweg 4D4, Amsterdam

ms. Oslofjordweg 4D4

NDSM terrein, Amsterdam

€ 514.000
Buurt NDSM terrein, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
72% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in NDSM terrein

Dit appartement in het NDSM terrein voelt als een nieuw begin. Het is een modern appartement met energielabel A++, wat betekent dat het zeer zuinig is. De prijs van €514.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze buurt. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam.

Buurt NDSM terrein

De buurt NDSM terrein is een jonge, dynamische wijk met veel nieuwbouw. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen, en de sfeer is modern en creatief. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een levendige buurt is.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek, op 784 meter afstand. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een Albert Heijn op 1,5 km. Kinderen kunnen naar Kindcentrum De Baanbreker of OBS Blijhaven, beide op 526 meter. De gemeente Amsterdam biedt volop stedelijk leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Steege Projectmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 514.000
Prijs per m²€ 7.559
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte1196m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtNDSM terrein
WijkNoordelijke IJ-oevers-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

ms. Oslofjordweg 4D4, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit NDSM terrein

Inwoners3.805
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit NDSM terrein

Woningvoorraad2.548
Gem. WOZ-waarde€ 330.000
Koopwoningen3%
Huurwoningen97%

Supermarkten

100 binnen 5 km

PLUS
Boomgaardlaan 100
784m
Albert Heijn
Molenwijk 35
1568m
Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
1609m

Scholen

119 binnen 5 km

Kindcentrum De Baanbreker
Basisonderwijs · 35 leerlingen
526m
OBS Blijhaven
Basisonderwijs · 92 leerlingen
526m
Klein Amsterdam
Basisonderwijs · 251 leerlingen
616m

Veelgestelde vragen

Over ms. Oslofjordweg 4D4, Amsterdam

Welk energielabel heeft ms. Oslofjordweg 4D4?

De woning aan ms. Oslofjordweg 4D4 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €514.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €514.000 ligt in lijn met de gemiddelde prijs van €512.500 voor koopwoningen in de buurt. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €8.667, wat overeenkomt met de vraagprijs voor 68 m². Het is een nieuwbouwappartement met energielabel A++, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van het NDSM terrein?

Het NDSM terrein is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 km afstand. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid van 2185, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor soort buurt is het NDSM terrein?

Het NDSM terrein is een moderne, stedelijke buurt met veel nieuwbouw. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Het is een populaire plek voor jonge alleenstaanden en stellen. De buurt heeft een levendige sfeer met veel creatieve initiatieven en culturele voorzieningen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals PLUS op 784 meter en Albert Heijn op 1,5 km. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, waaronder Kindcentrum De Baanbreker en OBS Blijhaven op 526 meter. Voor medische zorg is een huisartsenpraktijk op 0,8 km.

Hoe veilig is het NDSM terrein?

In de buurt zijn 378 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijk gebied. Het is echter een levendige buurt met veel nieuwbouw en een jonge bevolking.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A++, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. Dit label is het best haalbare en zorgt voor lage energiekosten. In de buurt heeft 57,1% van de woningen energielabel A+ of beter, dus dit appartement is een van de zuinigste.