Appartement te koop: Admiraal De Ruijterweg 95B, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenAdmiraal De Ruijterweg 95B

Admiraal De Ruijterweg 95B

Pieter van der Doesbuurt, Amsterdam

€ 595.000
Buurt Pieter van der Doesbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 129m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met energielabel A in de Pieter van der Doesbuurt

Dit appartement aan de Admiraal De Ruijterweg combineert een klassiek bouwjaar (1912) met een modern energielabel A. Met 74 m² woonoppervlak is het een comfortabele woning in een levendige buurt. De vraagprijs van €595.000 is marktconform vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Pieter van der Doesbuurt

De Pieter van der Doesbuurt is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor Amsterdam. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde buurt zien met een mix van leeftijden. De buurt Pieter van der Doesbuurt biedt een dynamische woonomgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (129 m) of de Aldi twee straten verder (215 m). Ook een Dirk en SPAR zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Islamitische basisschool Al Maes (129 m) of de Admiraal De Ruyterschool (186 m). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 8.041
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte212m²
Bouwjaar1912
EnergielabelA
BuurtPieter van der Doesbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Admiraal De Ruijterweg 95B, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Pieter van der Doesbuurt

Inwoners1.895
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Pieter van der Doesbuurt

Woningvoorraad1.041
Gem. WOZ-waarde€ 511.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
129m
Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
215m
Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
366m

Scholen

192 binnen 5 km

Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
129m
Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
186m
De Visserschool
Basisonderwijs · 261 leerlingen
264m

Veelgestelde vragen

Over Admiraal De Ruijterweg 95B, Amsterdam

Welk energielabel heeft Admiraal De Ruijterweg 95B?

De woning aan Admiraal De Ruijterweg 95B in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €595.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €595.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €597.000 in de buurt en onder de mediaan van €675.000. Het appartement is 74 m², wat groter is dan het gemiddelde van 64 m² in de buurt. De prijs per m² is ongeveer €8.041, terwijl het buurtgemiddelde €10.034 per m² is. Dit maakt de prijs relatief gunstig.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Wel zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De hoge stedelijkheidsgraad betekent dat veel voorzieningen op loopafstand zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten, al worden er geen concrete bedragen genoemd. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen in de buurt, waarvan 66,7% van vóór 1945 is.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de Pieter van der Doesbuurt?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde verkooptijd is 74 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel worden verkocht. Het aanbod is beperkt, dus het is goed om snel te reageren.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 171 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te duiden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge bevolkingsdichtheid, wat vaak samengaat met een hoger aantal incidenten. Voor specifieke veiligheidsinformatie kun je de lokale politie raadplegen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (129 m) en Aldi (215 m). Ook zijn er basisscholen, waaronder de Islamitische basisschool Al Maes (129 m) en de Admiraal De Ruyterschool (186 m). Een park of plantsoen ligt op 300 m afstand.