Appartement te koop: Groen van Prinstererweg 220, Dordrecht
KopenDordrechtAppartementenGroen van Prinstererweg 220

Groen van Prinstererweg 220

Crabbehof-Zuid, Dordrecht

€ 250.000
Buurt Crabbehof-Zuid, DordrechtBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een groene buurt

Dit appartement aan de Groen van Prinstererweg in Dordrecht ligt in een rustige, groene omgeving. De woning uit 1959 heeft 68 m² woonoppervlak en energielabel D. Met een vraagprijs van €250.000 is dit een scherp geprijsd aanbod, want dat ligt 16% onder het buurtgemiddelde. Bekijk ook andere appartementen in Dordrecht.

Buurt Crabbehof-Zuid

Crabbehof-Zuid is een levendige buurt met veel voorzieningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellig, veel te doen, wel gezellige mensen en een leuke buurt met een leuk winkelcentrum." De buurt telt ruim 5.000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970. Meer weten? Lees verder over de buurt Crabbehof-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek), Albert Heijn (tien minuten lopen) of Jumbo (twee straten verder). Basisscholen zoals Don Bosco en Parkwijck zitten op loopafstand, en ook het voortgezet onderwijs is dichtbij. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Dordrecht biedt verder ruime parken en een bibliotheek in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere door Waltmann Makelaars Dordrecht.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 3.676
Woonoppervlakte68m²
Bouwjaar1959
EnergielabelD
GemeenteDordrecht

Locatie

Groen van Prinstererweg 220, Dordrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
chayenne van de luijtgaarden
19-12-2024
Gezellig, veel te doen

wel gezellige mensen en een leuke buurt met een leuk winkelcentrum

Buurt statistieken

Gegevens uit Crabbehof-Zuid

Inwoners5.195
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Crabbehof-Zuid

Woningvoorraad2.597
Gem. WOZ-waarde€ 187.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Oldenbarneveltplein 29
535m
Albert Heijn
Admiraalsplein 162 165
819m
Jumbo
P.A. de Kokplein 127
887m

Scholen

79 binnen 5 km

Katholieke Basisschool Don Bosco
Basisonderwijs · 178 leerlingen
211m
Parkwijck, Openbare Basisschool
Basisonderwijs · 212 leerlingen
282m
John F. Kennedyschool
Basisonderwijs · 196 leerlingen
510m

Veelgestelde vragen

Over Groen van Prinstererweg 220, Dordrecht

Welk energielabel heeft Groen van Prinstererweg 220?

De woning aan Groen van Prinstererweg 220 in Dordrecht heeft energielabel D.

Is €250.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €250.000 ligt 16% onder het gemiddelde van €296.938 in de buurt. Dat is scherp geprijsd, zeker voor een appartement van 68 m² met energielabel D. De mediaanprijs in Crabbehof-Zuid is €264.500, dus dit aanbod is concurrerend.

Hoe is de buurt Crabbehof-Zuid om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,0 en noemen het gezellig met een leuk winkelcentrum. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De meeste woningen zijn uit de periode 1945-1970. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat de stookkosten naar verwachting hoger zijn dan bij een zuiniger label. In de buurt heeft 53,3% van de koopwoningen label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Katholieke Basisschool Don Bosco (211 m) en Parkwijck (282 m). Ook het Stedelijk Dalton Lyceum voor voortgezet onderwijs zit op 610 m. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,7 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar Dordrecht Centrum of verder.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de afgelopen periode stonden woningen in Crabbehof-Zuid gemiddeld 34 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt.

Waltmann Makelaars Dordrecht
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Waltmann Makelaars Dordrecht
huispedia.nl
Bekijk
Waltmann Makelaars Dordrecht
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Crabbehof-Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGroen van Prinstererweg 220, Dordrecht
Bekijk