Tussenwoning te koop: Annecyhof 8, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenAnnecyhof 8

Annecyhof 8

Achtse Barrier-Spaaihoef, Eindhoven

€ 489.000
Buurt Achtse Barrier-Spaaihoef, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 372m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Achtse Barrier-Spaaihoef

Deze tussenwoning aan het Annecyhof ligt in een rustige, groene buurt in Eindhoven. Met 109 m² woonoppervlak en een perceel van 190 m² is er voldoende plek voor een gezin. De woning uit 1981 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De prijs van €489.000 is marktconform voor tussenwoningen in Eindhoven.

De buurt: Achtse Barrier-Spaaihoef

De buurt Achtse Barrier-Spaaihoef is een gezinsvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en groen, met een park op loopafstand. De buurt telt ruim 4500 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen dichtbij.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 372 meter) of de Jumbo twee straten verder (op 604 meter). Basisschool De Spaaihoeve ligt naast de deur (149 meter), en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het centrum van Eindhoven is met de fiets goed bereikbaar, en de gemeente Eindhoven biedt volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Heijden Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 4.486
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtAchtse Barrier-Spaaihoef
WijkAchtse Molen
GemeenteEindhoven

Locatie

Annecyhof 8, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Achtse Barrier-Spaaihoef

Inwoners4.520
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Ardechelaan 5
372m
Jumbo
Biarritzplein 37
604m
Jumbo
Nederlandplein 103
1670m

Scholen

59 binnen 5 km

De Spaaihoeve
Basisonderwijs · 376 leerlingen
149m
De Achtbaan
Basisonderwijs · 285 leerlingen
560m
Openbare Basisschool de Klapwiek
Basisonderwijs · 256 leerlingen
836m

Veelgestelde vragen

Over Annecyhof 8, Eindhoven

Welk energielabel heeft Annecyhof 8?

De woning aan Annecyhof 8 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor een tussenwoning van 109 m² met energielabel B in Achtse Barrier-Spaaihoef. De buurt is gewild vanwege de rust en groene omgeving, maar er zijn geen recente verkoopcijfers in de data om de prijs exact te benchmarken.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 4,8 km afstand, dus je bent ongeveer 10 minuten met de fiets of bus. Voor dagelijks OV kun je het beste de dienstregeling van het lokale vervoer raadplegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Spaaihoeve op 149 meter, gevolgd door De Achtbaan op 560 meter en Openbare Basisschool de Klapwiek op 836 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 2,3 km, zoals Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium.