Tussenwoning te koop: Gabriël Metsulaan 9, Eindhoven
23 uur geleden ontdekt
KopenEindhovenTussenwoningenGabriël Metsulaan 9

Gabriël Metsulaan 9

Irisbuurt, Eindhoven

€ 685.000
Buurt Irisbuurt, EindhovenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 141m²
96% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Irisbuurt

Deze tussenwoning aan de Gabriël Metsulaan ademt de sfeer van een groene, rustige buurt. Met 141 m² woonoppervlak is het een flinke woning, ruim 96% groter dan het buurtgemiddelde. De vraagprijs van €685.000 ligt 88% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt, wat deze woning aan de hoge kant maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Eindhoven.

De Irisbuurt: groen en levendig

De Irisbuurt in Eindhoven is een groene wijk met veel voorzieningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,82. Een bewoner zegt: "Ik kom vanuit een minder fijne buurt naar hier en het verschil is te merken. Naast soms wat overlast vanwege motoren en feestende mensen vanuit stratum is deze buurt echt top. Veel groen dichtbij het station en de jumbo het is erg fijn." Een andere bewoner noemt de buurt "mooi doordat het erg groen is" en waardeert de speeltuin. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Lees meer over de buurt Irisbuurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Hasselbraam, twee straten verder, of naar De Wilakkers, tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Augustinianum vlakbij. De gemeente Eindhoven biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ligtvoet Makelaardij op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 4.858
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1959
EnergielabelB
BuurtIrisbuurt
WijkOud-Stratum
GemeenteEindhoven

Locatie

Gabriël Metsulaan 9, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.1
Yuna
24-08-2024
Prima

Ik ken deze buurt in Eindhoven al eventjes maar sinds enkele maanden woon ik hier zelf nu ook. Ik kom vanuit een minder fijne buurt naar hier en het verschil is te merken. Naast soms wat overlast vanwege motoren en feestende mensen vanuit stratum is deze buurt echt top. Veel groen dichtbij het station en de jumbo het is erg fijn.

7.5
Thomas
29-11-2023
Mooi

Ik vind de buurt mooi doordat het erg groen is er is ook 1 hele leuke speeltuin met hondenpoep veldje en een blokhut met leuke activiteiten

Buurt statistieken

Gegevens uit Irisbuurt

Inwoners2.645
Mannen54%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Irisbuurt

Woningvoorraad1.348
Gem. WOZ-waarde€ 388.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Jumbo
Geldropseweg 103
394m
Ekoplaza
Stratumsedijk 34
799m
Albert Heijn
Leenderweg 50
906m

Scholen

73 binnen 5 km

Augustinianum
Voortgezet onderwijs · 1201 leerlingen
395m
SALTO-basisschool de Hasselbraam
Basisonderwijs · 277 leerlingen
677m
De Wilakkers
Basisonderwijs · 357 leerlingen
797m

Veelgestelde vragen

Over Gabriël Metsulaan 9, Eindhoven

Welk energielabel heeft Gabriël Metsulaan 9?

De woning aan Gabriël Metsulaan 9 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €685.000 ligt 88% boven het buurtgemiddelde van €364.625. De woning is met 141 m² echter ook 96% groter dan het gemiddelde in de buurt (72 m²). Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, maar de prijs per m² is met €4.858 lager dan het buurtgemiddelde van €5.437 per m².

Hoe is de buurt Irisbuurt om in te wonen?

De Irisbuurt wordt door bewoners gewaardeerd om het groen en de voorzieningen. Een bewoner noemt het 'echt top' en waardeert de nabijheid van het station en de Jumbo. Er kan soms overlast zijn van motoren en feestende mensen vanuit Stratum. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,82 op basis van twee beoordelingen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool De Hasselbraam (677 m) en De Wilakkers (797 m). Voor voortgezet onderwijs is Augustinianum (395 m) dichtbij. Ook zijn er meerdere andere basisscholen en middelbare scholen in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Jumbo zit op 394 meter, om de hoek. Ook Ekoplaza (799 m) en Albert Heijn (906 m) zijn op loopafstand.

Ligtvoet Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.