Woning te koop: Rozengracht 20C, Zaandam
Onder optie
KopenZaanstadOude HavenRussische buurtRozengracht 20C

Rozengracht 20C

Russische buurt, Zaanstad

€ 299.500
Buurt Russische buurt, ZaandamBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 39m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in de Russische buurt

Dit appartement aan de Rozengracht in Zaandam is een opvallend energiezuinige woning met label A++. Met 48 m² woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. De woning uit 1973 is onderdeel van een kleinschalig complex en ligt in de Russische buurt, een levendige wijk vlak bij het centrum van Zaandam. De vraagprijs van €299.500 is aan de scherpe kant vergeleken met andere woningen in Zaanstad.

De Russische buurt

De Russische buurt is een dichtbevolkte wijk met veel jonge huishoudens en een mix van culturen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 5,7. Een bewoner zegt: "Deze buurt verloederd, mensen zijn steeds minder bereid hun eigen straat schoon te houden." Een ander noemt: "Het is in de avonduren in de buurt niet echt veilig." De buurt Russische buurt telt ruim 2700 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Vomar, die naast de deur zit op 39 meter. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals ICBS het Zaanplein (twee straten verder) en OBS Et Buut (vijf minuten lopen). De gemeente Zaanstad biedt verder voldoende voorzieningen in de omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thijssen Nieuwbouw op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 6.240
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte290m²
Bouwjaar1973
EnergielabelA++
BuurtRussische buurt
WijkOude Haven
GemeenteZaanstad

Locatie

Rozengracht 20C, Zaandam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

5.4
A. Kruijt
28-12-2024
Verloederd

Deze buurt verloederd mensen zijn steeds minder bereidt hun eigen straat schoongehouden En van de gemeente hoef je al helemaal niets te verwachten. Een klein grasveldje die als poepveldje voor honden wordt gebruikt. En aan de ander kant van ons huis wordt de Houthaven kade gebouwd Weg zon weg vrijheid de flats staan zo dicht bij dat we met de gordijnen dicht moeten zitten.

6.0
Melvin
02-06-2024
Buitenlands

Het is in de avonduren in de buurt niet echt veilig. Als er markt is geweest duurt het vaak nog 1 dag voordat er schoon gemaakt wordt. Bij mij in het complex wonen alleen maar buitenlandse mensen waardoor ik weinig contact heb met de buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Russische buurt

Inwoners2.730
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Russische buurt

Woningvoorraad1.397
Gem. WOZ-waarde€ 353.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Vomar
Czarinastraat 1
39m
Albert Heijn
Hermitage 4
328m
Ekoplaza
Hermitage 91
328m

Scholen

49 binnen 5 km

ICBS het Zaanplein
Basisonderwijs · 326 leerlingen
598m
Openbare Basisschool Et Buut
Basisonderwijs · 496 leerlingen
708m
Daltonschool De Westerkim
Basisonderwijs · 191 leerlingen
759m

Veelgestelde vragen

Over Rozengracht 20C, Zaandam

Welk energielabel heeft Rozengracht 20C?