Appartement te koop: Jan van Eijckstraat 22H, Amsterdam
2 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenJan van Eijckstraat 22H

Jan van Eijckstraat 22H

Minervabuurt-Noord, Amsterdam

€ 3.180.000
Buurt Minervabuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 305m²
15% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Apollobuurt

Dit royale appartement aan de Jan van Eijckstraat ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam-Zuid. Met 305 m² woonoppervlak en energielabel A combineert het vooroorlogse allure met moderne zuinigheid. De vraagprijs van €3.180.000 ligt 21% boven het buurtgemiddelde van €2.638.000, wat de uitzonderlijke omvang en kwaliteit weerspiegelt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Minervabuurt-Noord: rustig, groen en gewild

De buurt Minervabuurt-Noord is een van de meest gewilde delen van Amsterdam-Zuid. Het is er opvallend rustig voor een stadswijk, met een park of plantsoen op een minuut lopen. De bewoners zijn gemêleerd: veel gezinnen met kinderen (260 huishoudens) en een flink aantal 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hoog aandeel koopwoningen (61%) en een gemiddelde verkooptijd van 18 dagen, een snelle markt.

Dagelijks leven om de hoek

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook zijn er meerdere andere supermarkten op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen liggen het Gerrit van der Veen College en het Sint Ignatiusgymnasium om de hoek, en de Eerste Openluchtschool voor het Gezonde Kind is op vijf minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Aangeboden door Broersma Wonen

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broersma Wonen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.180.000
Prijs per m²€ 10.426
Woonoppervlakte305m²
Perceeloppervlakte304m²
Bouwjaar1927
EnergielabelA
BuurtMinervabuurt-Noord
WijkApollobuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Jan van Eijckstraat 22H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Minervabuurt-Noord

Inwoners1.470
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Minervabuurt-Noord

Woningvoorraad620
Gem. WOZ-waarde€ 1.343.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Albert Heijn
Gerrit van der Veenstr 57
181m
Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
599m
Albert Heijn
Van Baerlestraat 33A
827m

Scholen

194 binnen 5 km

Gerrit van der Veen College
Voortgezet onderwijs · 954 leerlingen
127m
Sint Ignatiusgymnasium
Voortgezet onderwijs · 780 leerlingen
129m
Eerste Openluchtschool voor het Gezonde Kind
Basisonderwijs · 235 leerlingen
257m

Veelgestelde vragen

Over Jan van Eijckstraat 22H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Jan van Eijckstraat 22H?

De woning aan Jan van Eijckstraat 22H in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €3.180.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 21% boven het gemiddelde van €2.638.000 in de buurt, maar dat is te verklaren door de grote oppervlakte van 305 m² en het energielabel A. De mediaanprijs in de buurt is €2.999.000, dus de prijs is aan de hoge kant, maar wel marktconform voor een woning van deze omvang en kwaliteit.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Minervabuurt-Noord worden gemiddeld in 18 dagen verkocht. Dat is snel, wat wijst op een actieve vraag. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.