Appartement te koop: Mient 477, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenMient 477

Mient 477

Vruchtenbuurt, Den Haag

€ 345.000
Buurt Vruchtenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Vruchtenbuurt

Dit appartement uit 1932 ademt de sfeer van een klassieke Haagse buurt. Met 77 vierkante meter woonoppervlak biedt het een fijne basis, midden in een levendige wijk. De vraagprijs van €345.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

Vruchtenbuurt: gemengd en levendig

De Vruchtenbuurt is een gemengde gemeenschap met gezinnen, studenten en senioren. Een bewoner zegt: "Hele leuke buurt" en een ander noemt het "gezellig" met "leuke winkeltjes, lekkere restaurantjes, speeltuintjes, stukken park". De buurt telt ruim 7200 inwoners, met een mix van huishoudens. Het is een van de meest stedelijke delen van de gemeente Den Haag.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder, of de Aldi en Jumbo op loopafstand. Basisscholen zoals De Hofvilla en Verburch-hof zijn op tien minuten lopen. Het treinstation ligt op 5,2 kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Swaneveld Estate en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 4.481
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte237m²
Bouwjaar1932
BuurtVruchtenbuurt
WijkVruchtenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Mient 477, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Max
04-06-2024
Goed

Hele leuke buury

7.3
Suzanne
31-10-2023
Gezellig

Onze buurt is een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren. Daarnaast zijn er voor iedereen enorm veel gelegenheden. Leuke winkeltjes, lekkere restaurantjes, speeltuintjes, stukken park. De ideale buurt om te wonen voor jong en oud!

Buurt statistieken

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Inwoners7.245
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Woningvoorraad3.249
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

72 binnen 5 km

Albert Heijn
De Savornin Lohmanplein 20
831m
Aldi
De Savornin Lohmanplein 26 - 30
868m
Jumbo
Volendamlaan 670
962m

Scholen

3 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4627m
WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
4800m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
4956m

Veelgestelde vragen

Over Mient 477, 'S-Gravenhage

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €345.000 ligt 34% onder de gemiddelde vraagprijs in de Vruchtenbuurt (€523.200). Het appartement is met 77 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 110 m². De prijs per vierkante meter is daarmee relatief laag, wat het een scherpe optie maakt in deze buurt.

Hoe is de Vruchtenbuurt om in te wonen?

De Vruchtenbuurt is een gemengde wijk met gezinnen, studenten en senioren. Bewoners waarderen de levendigheid en voorzieningen zoals winkels, restaurants en parken. Het is een zeer stedelijk gebied met een hoge dichtheid.

Wat is de staat van het energielabel?

In de buurt heeft 44,4% van de woningen een label D of lager, en 33,3% label C. Oudere bouw (1932) betekent vaak lagere labels, dus het is goed om rekening te houden met mogelijke isolatiekosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en r.k. basisschool Verburch-hof, beide op ongeveer 10 minuten lopen. Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 0,7 km afstand.

Hoe veilig is de Vruchtenbuurt?

In de buurt zijn 256 misdrijven geregistreerd, maar zonder context van het inwonertal is dat lastig te duiden. Het is een stedelijke wijk, dus zoals overal is het verstandig om de sfeer zelf te ervaren.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Vruchtenbuurt stonden woningen gemiddeld 47 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Swaneveld Estate
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Swaneveld Estate
swaneveldestate.nl
Bekijk
Swaneveld Estate
vastgoednederland.nl