Pieter Langendijkstraat 18-2
Cremerbuurt-West, Amsterdam
Een klassiek appartement in de Cremerbuurt-West
Dit appartement uit 1904 ligt in de Cremerbuurt-West, een buurt die volgens de makelaar aan een rustige weg in het centrum en in een woonwijk ligt. Met een vraagprijs van €500.000 is dit een scherpe prijs, want de gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt op €638.727. Het is een van de appartementen in Amsterdam die nu te koop staan.
De woning zelf
De woning heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. Het appartement ligt op de 2e woonlaag en heeft een balkon. Volgens de makelaar is er dubbel glas en een cv-ketel. De woning is 53 m² volgens de BAG-registratie, terwijl de makelaar 50 m² opgeeft. Het is eigendom belast met erfpacht, afgekocht tot 30-06-2055. De VvE-bijdrage is €184 per maand.
Een buurt met veel jonge huishoudens
Met 5.580 inwoners en veel eenpersoonshuishoudens (59%) is dit een buurt die vooral jonge mensen trekt. De helft van de bewoners is tussen de 25 en 45 jaar. Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,38. Een bewoner noemt het "een hele fijne, rustige buurt met veel groen en geweldige bomen die verkoeling en ontspanning bieden". Een ander zegt: "Lots of amenities around, parks, shopping areas, bars, daycares etc." De buurt Cremerbuurt-West heeft een woningvoorraad van 3.422 woningen, waarvan 34% koopwoningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Albert Heijn op 177 meter of de Jumbo op 453 meter. Voor schoolgaande kinderen is Brede School Annie M.G. Schmidt op 148 meter een optie. De huisarts zit op 468 meter en de apotheek op 327 meter. Tramhalte Rhijnvis Feithstraat met lijn 1 ligt op 264 meter. Het treinstation Amsterdam Lelylaan is op 1,8 kilometer afstand. De gemeente Amsterdam heeft verder veel voorzieningen in de omgeving.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau, die een indicatie geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 53 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat het pand vóór 1970 is gebouwd. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu gemiddeld en in 2050 verhoogd.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder www.vva.amsterdam en Vastgoed Unie.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Pieter Langendijkstraat 18-2, Amsterdam
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €500.000 ligt 22% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €638.727. Het is daarmee een scherpe prijs voor deze buurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €10.026, terwijl deze woning op €10.000 per m² zit op basis van de makelaarsopgave van 50 m².
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. Het ligt op de 2e woonlaag en heeft een balkon. De woning is 53 m² volgens de BAG-registratie, terwijl de makelaar 50 m² opgeeft. De inhoud is 160 m³.
Hoe zit het met de erfpacht?
De woning is eigendom belast met erfpacht, met een einddatum van 30-06-2055. De erfpacht is afgekocht tot die datum. Dit betekent dat je tot 2055 geen jaarlijkse erfpachtcanon hoeft te betalen.
Wat is de VvE-bijdrage?
De VvE-bijdrage is €184 per maand. Dit bedrag wordt gebruikt voor het onderhoud van het gemeenschappelijke deel van het gebouw, zoals de galerij, het dak en de fundering. De hoogte van de bijdrage kan in de toekomst wijzigen.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens de openbare risicodata op adresniveau. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Het pand is gebouwd in 1904, vóór 1970, en het postcodegebied valt in een KCAF-aandachtsgebied.
Wat is de geluidsbelasting op dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 53 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 30 dB Lden en van vliegverkeer 48 dB Lden, beide niet boven de norm. Deze cijfers zijn indicaties op gebiedsniveau.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn op 177 meter en Jumbo op 453 meter. Brede School Annie M.G. Schmidt zit op 148 meter. De huisarts is op 468 meter en de apotheek op 327 meter. Tramhalte Rhijnvis Feithstraat met lijn 1 ligt op 264 meter.
Hoe is de buurt Cremerbuurt-West?
De buurt heeft 5.580 inwoners, waarvan 50% tussen de 25 en 45 jaar. Het is een buurt met veel eenpersoonshuishoudens (59%). Bewoners van de gemeente Amsterdam geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,38. Een bewoner noemt het "een hele fijne, rustige buurt met veel groen".
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is C. Dit label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar niet over de bouwkundige staat. De woning heeft volgens de makelaar dubbel glas en een cv-ketel. Met label C kun je een gemiddelde energierekening verwachten.





