Appartement te koop: Stadionweg 310-3, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenStadionweg 310-3

Stadionweg 310-3

Marathonbuurt-West, Amsterdam

€ 780.000
Buurt Marathonbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 214m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Stadionweg 310-3: een ruim appartement in de Marathonbuurt

Dit appartement aan de Stadionweg ademt de sfeer van de jaren dertig, met royale kamers en hoge plafonds. Met 113 m² woonoppervlak is het aanzienlijk ruimer dan de gemiddelde woning in de buurt. De vraagprijs van €780.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij het formaat. Vergelijk het aanbod van appartementen in Amsterdam om een beeld te krijgen.

De buurt Marathonbuurt-West

De Marathonbuurt-West is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen en ouderen. De buurt is levendig en centraal gelegen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (214 m) of de Ekoplaza (275 m). Ook een Jumbo is op loopafstand (712 m). Kinderen kunnen naar de Europaschool (223 m) of de Olympiaschool (354 m). Voor voortgezet onderwijs is het Geert Groote College Amsterdam dichtbij (449 m). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Nieuwe Amsterdamsche Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 780.000
Prijs per m²€ 6.903
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte6395m²
Bouwjaar1930
BuurtMarathonbuurt-West
WijkStadionbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Stadionweg 310-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Marathonbuurt-West

Inwoners2.365
Mannen46%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Marathonbuurt-West

Woningvoorraad1.524
Gem. WOZ-waarde€ 434.000
Koopwoningen15%
Huurwoningen85%

Supermarkten

148 binnen 5 km

Albert Heijn
Stadionplein 115
214m
Albert Heijn
Stadionweg 159
275m
Ekoplaza
Marathonweg 18-24
275m

Scholen

183 binnen 5 km

Europaschool
Basisonderwijs · 366 leerlingen
223m
Olympiaschool
Basisonderwijs · 281 leerlingen
354m
Vrije Schoolgemeenschap Geert Groote School
Basisonderwijs · 474 leerlingen
379m

Veelgestelde vragen

Over Stadionweg 310-3, Amsterdam

Is de prijs van €780.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €780.000 is fors hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€433.333) en ook boven de gemiddelde verkoopprijs van €536.071. Het appartement is echter met 113 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 49 m², en de prijs per m² (€6.903) ligt onder het buurtgemiddelde van €8.911. De prijs lijkt marktconform voor een ruim appartement in deze buurt.

Hoe is de buurt Marathonbuurt-West om in te wonen?

De Marathonbuurt-West is een zeer stedelijke buurt met een hoge dichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge werkenden, maar ook gezinnen en ouderen. De buurt heeft een mix van voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. Het aantal misdrijven is met 116 relatief laag voor een stedelijk gebied.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een goed OV-netwerk.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 400 meter afstand ligt een park of plantsoen, dus op loopafstand. Ook het Vondelpark is niet ver, al wordt de exacte afstand niet genoemd. De buurt is stedelijk maar heeft voldoende groen in de omgeving.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het bouwjaar 1930 is, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie. Een oude woning kan hogere stookkosten hebben, maar dat hangt af van eventuele renovaties.

Hoeveel vergelijkbare woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er drie koopwoningen te koop in de Marathonbuurt-West. De gemiddelde vraagprijs is €433.333, maar dat betreft kleinere woningen. De gemiddelde verkoopprijs van de afgelopen periode was €536.071, met een gemiddelde verkooptijd van 26 dagen.