Hoekwoning te koop: Schepenlaan 15, Amsterdam
KopenAmsterdamHoekwoningenSchepenlaan 15

Schepenlaan 15

Banne-Zuidoost, Amsterdam

€ 875.000
Buurt Banne-Zuidoost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 140m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Amsterdam-Noord

Deze hoekwoning uit 2018 aan de Schepenlaan voelt meteen ruim en licht. Met 140 m² woonoppervlak en een eigen perceel van 121 m² is het een flinke woning, helemaal voor Amsterdam. De woning heeft energielabel A, dus je kunt zuinig wonen. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de moderne bouw. Ter vergelijking: het aanbod van hoekwoningen in Amsterdam laat zien wat er in de stad mogelijk is.

De buurt Banne-Zuidoost

Banne-Zuidoost is een rustige, groene buurt in Amsterdam-Noord. De omgeving is gemengd: er wonen zowel gezinnen als alleenstaanden, en de meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Het is een stedelijke buurt met veel voorzieningen om de hoek. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Meer weten? Bekijk de buurt Banne-Zuidoost.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl en PLUS, allebei op loopafstand (om de hoek). Ook zijn er diverse scholen in de buurt: basisschool De Driemaster op tien minuten lopen en Kindercampus Mokum iets verder. Voor het voortgezet onderwijs zijn Xplore - Agora Amsterdam en Over-Y College twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Scheffer Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 6.250
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte121m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtBanne-Zuidoost
WijkBanne Buiksloot
GemeenteAmsterdam

Locatie

Schepenlaan 15, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Banne-Zuidoost

Inwoners4.205
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Banne-Zuidoost

Woningvoorraad2.013
Gem. WOZ-waarde€ 425.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

84 binnen 5 km

Lidl
Bezaanjachtplein 289
534m
PLUS
Bezaanjachtplein 291
534m
PLUS
Boomgaardlaan 100
936m

Scholen

105 binnen 5 km

PI-school Professor Waterink Noord
Speciaal onderwijs · 86 leerlingen
303m
Xplore - Agora Amsterdam
Voortgezet onderwijs · 246 leerlingen
375m
Over-Y College
Voortgezet onderwijs · 438 leerlingen
433m

Veelgestelde vragen

Over Schepenlaan 15, Amsterdam

Welk energielabel heeft Schepenlaan 15?

De woning aan Schepenlaan 15 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€618.167) en ook boven de mediaan (€567.500). De woning is echter 140 m², terwijl het buurtgemiddelde 102 m² is. De prijs per m² is ongeveer €6.250, wat iets lager is dan het buurtgemiddelde van €6.371 per m². Het is een moderne hoekwoning met energielabel A, dus de prijs is marktconform voor dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe is de bereikbaarheid van Banne-Zuidoost?

Het treinstation ligt op 6,4 km afstand, dus dat is niet vlakbij. De buurt is wel goed bereikbaar met de auto via de ringweg A10. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3198 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, gebouwd in 2018. Dat betekent dat je aan één zijde geen directe buren hebt, wat extra licht en privacy geeft. De woning heeft een woonoppervlak van 140 m² en een perceel van 121 m². Het energielabel is A, dus de woning is goed geïsoleerd en energiezuinig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Voor basisonderwijs zijn er Oecumenische basisschool De Driemaster (646 m) en Kindercampus Mokum (807 m). Voor voortgezet onderwijs zijn Xplore - Agora Amsterdam (375 m) en Over-Y College (433 m) dichtbij. Ook is er een kinderdagverblijf op 300 m afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 266 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een mix van bewoners en voelt overdag rustig aan. Voor specifieke veiligheidscijfers kun je de politiegegevens raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 47 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de vraag naar woningen in Banne-Zuidoost redelijk is. De gemiddelde verkoopprijs lag op €540.125, iets lager dan de huidige vraagprijzen.