Tussenwoning te koop: Graspol 29, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenGraspol 29

Graspol 29

Grasrijk, Eindhoven

€ 550.000
Buurt Grasrijk, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
Lidl op 378m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige wijk

Deze tussenwoning aan de Graspol staat in Grasrijk, een rustige en kindvriendelijke buurt in Meerhoven. Met 156 m² woonoppervlak, een energielabel A en een bouwjaar van 2006 is het een moderne, zuinige woning. De prijs van €550.000 is marktconform voor een tussenwoning in Eindhoven.

Buurt Grasrijk: groen, internationaal en goed bereikbaar

Grasrijk is een ruime, schone wijk met veel groen en een fijne mix van locals en kennismigranten. Een bewoner zegt: "Het is een mooie, rustige, schone en ruim opgezette wijk. Ik ervaar de buurt als veilig en kindvriendelijk." Een ander noemt het "een fijne buurt, vriendelijke mensen, kinderrijke buurt." De wijk is internationaal, mede door de ligging nabij de High Tech Campus. In de buurt Grasrijk wonen veel gezinnen; bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek zit Lidl, en twee straten verder vind je Albert Heijn en Jumbo. Basisschool 't Slingertouw is naast de deur, en SALTO-basisschool de St@rtbaan op loopafstand. Met de fiets ben je in een kwartier in het centrum van Eindhoven. De gemeente Eindhoven biedt verder ruime parken en goede busverbindingen.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maas Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 3.526
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte82m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtGrasrijk
WijkMeerhoven
GemeenteEindhoven

Locatie

Graspol 29, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.3
Mark
25-01-2026
Groen, internationaal en goed bereikbaar

Het is een mooie, rustige, schone en ruim opgezette wijk. Ik ervaar de buurt als veilig en kindvriendelijk. Qua geluid is het prettig stil: vliegtuigen hoor je eigenlijk niet, hooguit af en toe overdag een militaire helikopter. Er zijn goede scholen en de wijk is heel internationaal, met een fijne mix van locals en kennismigranten. Dat komt ook door de gunstige ligging ten opzichte van de High Tech Campus, de ASML-campus en ISE. De bereikbaarheid is goed, met meerdere buslijnen (401, 402, 403 en 20) en snelle uitvalswegen richting het centrum en Best. In het centrum van Meerhoven zitten drie supermarkten (Lidl, Albert Heijn en Jumbo), een huisarts, tandartsen en kinderopvang. Met de fiets ben je in ongeveer 10 minuten op Strijp-S en in 15 à 20 minuten in het centrum van Eindhoven. Daarnaast is er veel groen, met mooie wandelroutes langs de golfbaan en door Park Meerland. Een minpunt is dat het er niet heel levendig is: er zijn weinig activiteiten en nauwelijks horeca. Al met al vind ik het één van de betere wijken van Eindhoven. Het centrum is prima bereikbaar per fiets en het is een goede keuze als je rustig wilt wonen, zonder te ver van de stad te zitten. Zoek je juist een gezellige, levendige buurt met veel uitgaansgelegenheden, dan is Meerhoven waarschijnlijk minder geschikt.

7.9
Leonie
24-03-2025
Fijne buurt, veel jonge gezinnen met kinderen maar ook voldoende plek voor ouderen

Een fijne buurt, vriendelijke mensen, kinderrijke buurt. Multiculturele buurt, weinig overlast.

Buurt statistieken

Gegevens uit Grasrijk

Inwoners5.950
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Grasrijk

Woningvoorraad2.276
Gem. WOZ-waarde€ 477.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Lidl
Meerplein 71
378m
Albert Heijn
Meerzand 6
480m
Jumbo
Meerwater 8
514m

Scholen

59 binnen 5 km

Basisschool 't Slingertouw
Basisonderwijs · 863 leerlingen
135m
SALTO-basisschool de St@rtbaan
Basisonderwijs · 523 leerlingen
245m
De Schakel
Basisonderwijs · 196 leerlingen
1536m

Veelgestelde vragen

Over Graspol 29, Eindhoven

Welk energielabel heeft Graspol 29?

De woning aan Graspol 29 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in Grasrijk (€620.806) en ook onder de mediaan (€609.000). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.543; met 156 m² komt dat neer op €3.526 per m². Dat is relatief gunstig. Wel is het aantal beschikbare woningen klein (6), dus het aanbod is beperkt.

Hoe is de buurt Grasrijk voor gezinnen?

Grasrijk wordt door bewoners omschreven als kindvriendelijk en veilig. Er zijn goede scholen, zoals basisschool 't Slingertouw op 135 meter en SALTO-basisschool de St@rtbaan op 245 meter. De wijk heeft veel groen en speelplekken, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 33,3% label A+. Je kunt dus lage energiekosten verwachten.

Hoe ver is het naar het centrum van Eindhoven?

Met de fiets ben je in ongeveer 15 tot 20 minuten in het centrum. Met de bus (lijnen 401, 402, 403 en 20) ben je er ook snel. Het treinstation ligt op 4,7 km afstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn drie supermarkten op loopafstand: Lidl op 378 meter, Albert Heijn op 480 meter en Jumbo op 514 meter. Ook Nettorama ligt op ruim een kilometer.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2006?

Een woning uit 2006 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A duidt op goede isolatie. Specifiek onderhoudsadvies kun je het beste aan een bouwkundige vragen.

Maas Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Maas Makelaars
maasmakelaars.nl
Bekijk
Maas Makelaars
funda.nl
Bekijk
Maas Makelaars