Tussenwoning te koop: Maaskade 106, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenMaaskade 106

Maaskade 106

Noordereiland, Rotterdam

€ 1.590.000
Buurt Noordereiland, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 412m²
292% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal huis op het Noordereiland

Deze tussenwoning aan de Maaskade is een echte blikvanger. Met 412 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1896 ademt het karakter en historie. Het energielabel C is redelijk voor een pand van deze leeftijd. De vraagprijs van €1.590.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijk het met andere tussenwoningen in Rotterdam om een beeld te krijgen.

Buurt Noordereiland

Het Noordereiland is een bijzondere plek in Rotterdam, omringd door de Nieuwe Maas. Een bewoner zegt: 'Mijn ervaring is heel goed met mijn buurt. Ik woon er al jaren met veel plezier.' De sfeer is gemoedelijk en de bewoners zijn tevreden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar met een dorps gevoel. De buurt Noordereiland heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR om de hoek (234 m) of loop je naar de Jumbo (538 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Pijler (845 m) en Willibrord (877 m) op loopafstand. Het park of plantsoen is op 400 meter. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.590.000
Prijs per m²€ 3.859
Woonoppervlakte412m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1896
EnergielabelC
BuurtNoordereiland
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Maaskade 106, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Sonja
08-02-2025
Fantastisch

Mijn ervaring is heel goed met mijn buurt. Ik woon er al jaren met veel plezier, maak af en toe een praatje met mensen die ik ken, en met de buren ook nooit problemen. We groeten elkaar altijd als buren onder elkaar. Dat is wel zo fijn wonen als je met elkaar overweg kan als buren zijnde. Ben zeer tevreden met de buurt en de mensen die er wonen. En ja overal is er wel eens wat dat hou je toch niet tegen. Maar ik zou hier niet meer weg willen van het Noordereiland.

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordereiland

Inwoners3.545
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Noordereiland

Woningvoorraad1.930
Gem. WOZ-waarde€ 386.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

100 binnen 5 km

SPAR
van der Takstraat 56
234m
Jumbo
Vijf Werelddelen 33
538m
Aldi
Maaskade 23a
560m

Scholen

217 binnen 5 km

De Pijler
Basisonderwijs · 570 leerlingen
845m
Willibrord
Basisonderwijs · 339 leerlingen
877m
Jan Prins
Basisonderwijs · 382 leerlingen
929m

Veelgestelde vragen

Over Maaskade 106, Rotterdam

Welk energielabel heeft Maaskade 106?

De woning aan Maaskade 106 in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €1.590.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €520.438, maar dat komt door de uitzonderlijke grootte (412 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.233, wat deze woning op €3.859 per m² brengt. Het is een uniek pand, dus de prijs is marktconform voor dit formaat en deze locatie.

Hoe is de buurt Noordereiland om in te wonen?

Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,63. Bewoners waarderen de rust en de sociale contacten. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen. De sfeer wordt als prettig ervaren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk voor een woning uit 1896. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een modern huis, maar het is niet extreem. In de buurt heeft 22,2% van de koopwoningen label A of beter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Pijler (845 m) en Willibrord (877 m). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 2,2 km afstand. Het is een geschikte buurt voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De bereikbaarheid per openbaar vervoer is redelijk.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 65 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Voor een woning in deze prijsklasse kan de looptijd afwijken.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.