Kopen›Ermelo›Tussenwoningen›Wielewaal 151

Wielewaal 151

Ermelo - West, Ermelo

€ 435.000
Buurt Ermelo - West, ErmeloBuurt
Sinds 6 dagen te koop
Woningen staan ± 47 dagen te koop in deze buurt
AI-samenvatting

Een tussenwoning in een bosrijke omgeving

Deze tussenwoning aan de Wielewaal ligt in Ermelo - West, een buurt die bekend staat om het groen. Met een vraagprijs van €435.000 is dit een scherpe prijs, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Ermelo. De woning is gebouwd in 1993 en heeft energielabel B.

De woning zelf

De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 349 m³ en de woonoppervlakte is volgens de makelaar 101 m², terwijl de BAG-registratie 102 m² aangeeft. Het perceel is 146 m² groot. De woning heeft een voor- en achtertuin op het noordoosten, een cv-ketel en is in volle eigendom. Volgens de makelaar ligt de woning aan een rustige weg, in een bosrijke omgeving en in een woonwijk.

De buurt

Met ruim 6.000 inwoners is dit een levendige buurt, waar relatief veel gezinnen wonen. Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 7,85, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Leuke, gezellige buurt. 1 nadeel is dat de gemeente het speeltuintje bijna niet bij houdt". Een ander noemt het "Lekker rustig". De buurt Ermelo - West heeft een mix van leeftijden, met ongeveer een vijfde 65-plussers.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De PLUS en Boni liggen op ongeveer zevenhonderd meter, dus boodschappen zijn zo gedaan. De PCBS Koningin Julianaschool zit op driehonderd meter, en er zijn meerdere basisscholen binnen een kilometer. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot en de Service Apotheek zitten op bijna twee kilometer. Buslijn 101 stopt op ongeveer 850 meter bij de Veldwijkerweg, en het treinstation Ermelo ligt op 1,6 kilometer. De gemeente Ermelo heeft verder een ziekenhuis op 1,5 kilometer afstand.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €394.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 10% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €257.000 naar €394.000. De risicodata op adresniveau geven een laag funderingsrisico op zandgrond. De geluidsbelasting van wegverkeer en spoor ligt niet boven de norm. Het overstromingsrisico en de kans op wateroverlast bij hevige regen zijn laag, net als hittestress nu; in 2050 wordt hittestress gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Midden Nederland Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds8 oktober 2026
Datum ontdekt9 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 435.000
Prijs per m²€ 4.265
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 394.000

Energie

EnergielabelB
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte101 m²
ObjectoppervlakteKadaster102 m²
Perceeloppervlakte146 m²
Inhoud328 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning, tussenwoning
Bouwjaar1993
Type omgevingAan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin en voortuin
Ligging tuinNoordoosten
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Wielewaal 151, Ermelo

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €435.000 ligt 10% boven de WOZ-waarde van €394.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €257.000 naar €394.000.

Hoe is de woning ingedeeld?

De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 349 m³. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 101 m², terwijl de BAG-registratie 102 m² aangeeft. Het perceel is 146 m² groot. De woning heeft een voor- en achtertuin op het noordoosten.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

De openbare risicodata op adresniveau geven een laag funderingsrisico aan, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Ook het overstromingsrisico en de kans op wateroverlast bij hevige regen zijn laag.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De PLUS en Boni liggen op ongeveer zevenhonderd meter afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, PCBS Koningin Julianaschool, zit op driehonderd meter. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot en de Service Apotheek liggen op bijna twee kilometer. Buslijn 101 stopt op ongeveer 850 meter, en het treinstation Ermelo ligt op 1,6 kilometer.

Hoe is de buurt Ermelo - West?

De buurt heeft ruim 6.000 inwoners, met een mix van leeftijden en relatief veel gezinnen. Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 7,85, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Leuke, gezellige buurt. 1 nadeel is dat de gemeente het speeltuintje bijna niet bij houdt". Een ander noemt het "Lekker rustig".

Wat is de gemiddelde vraagprijs in de buurt?

De gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen in de buurt is €545.765, met een mediaan van €470.000. De vraagprijs van deze woning ligt 20% onder dat buurtgemiddelde. Er zijn op dit moment 17 koopwoningen beschikbaar in de buurt.

Hoe is de geluidsbelasting bij deze woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB Lden en van spoorweglawaai 44 dB Lden, beide niet boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022 en 2023. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen ter plaatse.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat is een zuinig label. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft een indicatie van de energieprestatie. De woning heeft een cv-ketel als verwarming.