Woning te koop: De Dorser 99, Utrecht
Onder optie
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Dorser 99

De Dorser 99

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 347.500
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Dit gloednieuwe appartement aan De Dorser 99 in Utrecht is een frisse, moderne woning met energielabel A++. Met 45 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De woning staat te koop voor €347.500, een prijs die boven het buurtgemiddelde ligt, maar dat past bij de nieuwbouwstatus en het hoge energielabel. Bekijk ook andere woningen in Utrecht voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt met veel jonge bewoners en een hoge dichtheid. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan dat de buurt verandert, met name door instroom van nieuwe bewoners. De buurt kent een mix van huishoudens, met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Transwijk-Zuid heeft een levendig karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel brood bij de Coop om de hoek (470 m) of bij de Albert Heijn twee straten verder (722 m). Voor kinderen zijn er scholen dichtbij: de OBS Maaspleinschool op 5 minuten lopen en de Openbare Basisschool De Kleine Dichter op 675 m. Ook een kinderdagverblijf is vlakbij (0,6 km). De gemeente Utrecht biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lauteslager Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 347.500
Prijs per m²€ 7.722
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte6874m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Dorser 99, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
470m
Albert Heijn
Vondellaan 200
722m
PLUS
Croeselaan 297-299
804m

Scholen

127 binnen 5 km

Rafael, school voor zmlk
Speciaal onderwijs · 214 leerlingen
268m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
536m
Openbare Basisschool De Kleine Dichter
Basisonderwijs · 361 leerlingen
675m

Veelgestelde vragen

Over De Dorser 99, Utrecht

Welk energielabel heeft De Dorser 99?

De woning aan De Dorser 99 in Utrecht heeft energielabel A++.

Is €347.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €347.500 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in Transwijk-Zuid (€257.000) en ook boven de mediaan (€255.000). Het appartement is echter nieuwbouw (2025) met energielabel A++, terwijl de meeste koopwoningen in de buurt label A hebben. De oppervlakte van 45 m² is groter dan het buurtgemiddelde van 32 m². De prijs is daarmee marktconform voor een nieuwbouwappartement met deze specificaties.