Appartement te koop: Entrepothof 34, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenEntrepothof 34

Entrepothof 34

Entrepot-Noordwest, Amsterdam

€ 590.000
Buurt Entrepot-Noordwest, AmsterdamBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het Oostelijk Havengebied

Dit appartement aan het Entrepothof in Amsterdam-Oost ademt de sfeer van een voormalig havengebied dat is omgetoverd tot een moderne, waterrijke woonwijk. Met 78 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning voor wie van stedelijk wonen houdt. De prijs van €590.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van dit formaat.

De buurt: Entrepot-Noordwest

Entrepot-Noordwest is een rustige, groene buurt met veel water en ruimte. De wijk is populair bij jonge gezinnen en stellen, mede door de nabijheid van het centrum en de IJ-oevers. De buurt Entrepot-Noordwest telt zo'n 1380 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,8, wat typerend is voor een stedelijke omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo om de hoek (534 meter) of bij de Albert Heijn (582 meter). Voor de kinderen is er de Montessorischool Op de Kade op loopafstand (306 meter) en de Basisschool Oostelijke Eilanden (449 meter). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met het Montessori Lyceum Pax op 453 meter. De gemeente Amsterdam biedt volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aemestelle Makelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 7.564
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte2086m²
Bouwjaar1991
EnergielabelC
BuurtEntrepot-Noordwest
WijkOostelijk Havengebied
GemeenteAmsterdam

Locatie

Entrepothof 34, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Entrepot-Noordwest

Inwoners1.380
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Entrepot-Noordwest

Woningvoorraad758
Gem. WOZ-waarde€ 509.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

124 binnen 5 km

Jumbo
Oostelijke Handelskade 1005
534m
Albert Heijn
Oostelijke Handelskade 1065
582m
Vomar
Cornelis Vermuydenstraat 2
665m

Scholen

165 binnen 5 km

Montessorischool Op de Kade
Basisonderwijs · 217 leerlingen
306m
Basisschool Oostelijke Eilanden
Basisonderwijs · 434 leerlingen
449m
Montessori Lyceum Pax
Voortgezet onderwijs · 378 leerlingen
453m

Veelgestelde vragen

Over Entrepothof 34, Amsterdam

Welk energielabel heeft Entrepothof 34?

De woning aan Entrepothof 34 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €590.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €590.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €665.875 in de buurt, maar die is gebaseerd op slechts 8 verkochte woningen. Het appartement heeft 78 m² en energielabel C, wat marktconform is voor een appartement in Amsterdam-Oost. De prijs lijkt daarmee redelijk, maar het is goed om de recente verkoopcijfers in de gaten te houden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is. De omgevingsadressendichtheid is hoog (6983), wat duidt op een zeer stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor soort buurt is Entrepot-Noordwest?

Entrepot-Noordwest is een rustige, waterrijke buurt in het Oostelijk Havengebied. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens (390) en huishoudens met kinderen (185). De meeste inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn geen eengezinswoningen, alleen appartementen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer met 79 misdrijven.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Montessorischool Op de Kade (306 meter), gevolgd door Basisschool Oostelijke Eilanden (449 meter) en De Indische Buurt School (499 meter). Voor voortgezet onderwijs is Montessori Lyceum Pax op 453 meter. Er zijn in totaal 165 scholen binnen 5 km.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Het is een gemiddeld label voor een appartement uit 1991. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Jumbo op 534 meter, gevolgd door Albert Heijn op 582 meter en Vomar op 665 meter. Ook is er een SPAR express op 825 meter. In totaal zijn er 124 supermarkten binnen 5 km, dus je hebt ruime keuze.