Appartement te koop: Singel 109F, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenSingel 109F

Singel 109F

Spuistraat-Noord, Amsterdam

€ 1.125.000
Buurt Spuistraat-Noord, AmsterdamBekijk buurt
AH to go op 205m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
52% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Aan de Singel, in het hart van Amsterdam

Dit appartement van 105 m² aan de Singel ademt de energie van de binnenstad. Het is een rustige plek midden in de drukte, met uitzicht op het water. Het pand uit 1994 heeft energielabel C, wat voor een woning van die leeftijd redelijk is. Met een vraagprijs van €1.125.000 zit je aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam, maar de locatie is uniek.

De buurt Spuistraat-Noord

De buurt Spuistraat-Noord is een van de dichtstbevolkte stukjes Amsterdam, met een omgevingsadressendichtheid van bijna 10.000. Het is een buurt vol eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een levendige, stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go om de hoek (205 m) of de Albert Heijn twee straten verder (311 m). Ook Dirk en SPAR zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Burght (256 m) en de Theo Thijssenschool (707 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle voorzieningen die je in een grote stad verwacht.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RC Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.125.000
Prijs per m²€ 10.714
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte350m²
Bouwjaar1994
EnergielabelC
BuurtSpuistraat-Noord
WijkBurgwallen-Nieuwe Zijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Singel 109F, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spuistraat-Noord

Inwoners870
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Spuistraat-Noord

Woningvoorraad565
Gem. WOZ-waarde€ 561.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen72%

Supermarkten

157 binnen 5 km

AH to go
Nieuwendijk 182
205m
AH to go
Damrak 89
268m
Albert Heijn
Nieuwezijds Voorburgwal 226
311m

Scholen

222 binnen 5 km

de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
256m
Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
595m
Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
707m

Veelgestelde vragen

Over Singel 109F, Amsterdam

Welk energielabel heeft Singel 109F?

De woning aan Singel 109F in Amsterdam heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.125.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 17% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€963.000). De mediaanprijs is €899.000, en de duurste woning in de buurt staat te koop voor €1.200.000. Het appartement is dus aan de hoge kant geprijsd, maar de locatie aan de Singel is bijzonder. Of het de prijs waard is, hangt af van hoe belangrijk je die plek vindt.

Hoe is de sfeer in de buurt Spuistraat-Noord?

Het is een zeer stedelijke buurt met veel jonge alleenstaanden. De omgevingsadressendichtheid is extreem hoog, dus het is er levendig en druk. Er zijn veel restaurants en winkels op loopafstand. Het is geen rustige gezinsbuurt, maar juist aantrekkelijk voor wie van stadse dynamiek houdt.