Appartement te koop: Tweede Jacob van Campenstraat 120-2, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenTweede Jacob van Campenstraat 120-2

Tweede Jacob van Campenstraat 120-2

Gerard Doubuurt, Amsterdam

€ 895.000
Buurt Gerard Doubuurt, AmsterdamBekijk buurt
Jumbo op 116m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

In de Pijp

Dit appartement aan de Tweede Jacob van Campenstraat zit midden in de levendige Gerard Doubuurt. Het is een rustige straat, maar je bent zo op het levendige Ferdinand Bolplein. Met 100 vierkante meter woonoppervlak is het een ruim appartement in een gebouw uit 1993. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan appartementen in Amsterdam.

De buurt

De buurt Gerard Doubuurt is een van de meest geliefde wijken van Amsterdam. Een bewoner zegt: "Je komt er makkelijk uit in deze buurt." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Het is een dichtbevolkte wijk met een hoge stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (116 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (151 meter). Ook de Dirk op vijf minuten lopen is een optie. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Oscar Carré (twee straten verder) en de 3e Daltonschool Alberdingk Thijm (vijf minuten lopen). De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ankersmit Makelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 8.950
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1993
BuurtGerard Doubuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Tweede Jacob van Campenstraat 120-2, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Peter van der Velden
02-09-2025
Alles in een buurt

Je komt er makkelijk uit in deze buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Gerard Doubuurt

Inwoners2.025
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Gerard Doubuurt

Woningvoorraad1.345
Gem. WOZ-waarde€ 559.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen76%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Jumbo
Stadhouderskade 93
116m
Albert Heijn
Stadhouderskade 101A
151m
Dirk
Marie Heinekenplein 25
238m

Scholen

202 binnen 5 km

Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
376m
3e Daltonschool Alberdingk Thijm
Basisonderwijs · 208 leerlingen
476m
IKC De Kleine Reus
Basisonderwijs · 372 leerlingen
504m

Veelgestelde vragen

Over Tweede Jacob van Campenstraat 120-2, Amsterdam

Is €895.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €895.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €662.095 in de buurt. Wel is dit appartement met 100 m² groter dan gemiddeld en gebouwd in 1993, terwijl veel woningen in de buurt van voor 1945 zijn. De prijs is marktconform voor een ruim appartement in de Pijp.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Gerard Doubuurt is een levendige, dichtbevolkte wijk met veel voorzieningen om de hoek. Bewoners waarderen de buurt met een 8,0. Het is een echte stadswijk met veel restaurants, winkels en uitgaansgelegenheden. De buurt is populair onder jonge mensen en eenpersoonshuishoudens.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label D of lager. Omdat het appartement uit 1993 komt, is de kans groot dat het een relatief zuinig label heeft, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Oscar Carré zit op 376 meter, de 3e Daltonschool Alberdingk Thijm op 476 meter en IKC De Kleine Reus op 504 meter. Ook is er een middelbare school, het Montessori Lyceum Amsterdam, op 581 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De buurt is goed bereikbaar met de fiets en auto.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De Gerard Doubuurt bestaat volledig uit appartementen; er zijn geen eengezinswoningen. Ongeveer 23% van de woningen is koop, de rest huur. De helft van de woningen is gebouwd voor 1945, de andere helft tussen 1990 en 2010. Dit appartement uit 1993 valt in de nieuwere categorie.

Ankersmit Makelaars Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar