Appartement te koop: Uiterwaardenstraat 366, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenUiterwaardenstraat 366

Uiterwaardenstraat 366

Scheldebuurt-West, Amsterdam

€ 899.000
Buurt Scheldebuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 225m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een sfeervol appartement in de Scheldebuurt

Dit appartement aan de Uiterwaardenstraat 366 ademt de charme van de jaren '30, met een moderne twist dankzij energielabel A. Met 81 m² woonoppervlak is het ruim genoeg voor een stel of klein gezin. De prijs van €899.000 is marktconform voor appartementen in Amsterdam.

De buurt: Scheldebuurt-West

De Scheldebuurt-West is een kindvriendelijke, hechte buurt. Een bewoner zegt: "Ik woon inmiddels al 19 jaar in deze buurt en hebben een goed contact met onze buren. Er wordt geregeld wat leuks georganiseerd waar de buurt dan aan mee mag doen." De buurt telt veel jonge gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddeld inkomen dat rond het stedelijk gemiddelde ligt. Meer over de buurt Scheldebuurt-West.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk om de hoek (225 m) of de Coop (256 m). Ook Albert Heijn is op loopafstand (363 m). Kinderen kunnen naar de Basisschool Anne Frank 6e Montessori-School, twee straten verder (154 m). Voor het voortgezet onderwijs is de Hubertus & Berkhoff, De Culinaire Vakschool op 5 minuten lopen (305 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huisman Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 11.099
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte182m²
Bouwjaar1935
EnergielabelA
BuurtScheldebuurt-West
WijkScheldebuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Uiterwaardenstraat 366, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Tineke
10-07-2025
Kindervriendelijke gezellig dorpje

Ik woon inmiddels al 19 jaar in deze buurt en hebben een goed contact met onze buren. Er wordt geregeld wat leuks georganiseerd waar de buurt dan aan mee mag doen. Mijn kinderen zijn hier op school geweest en hebben in de buurt veel vrienden opgdbouwd. Het is een gezellig dorpje , de meesten mensen kennen elkaar en zijn bezorgd om elkaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheldebuurt-West

Inwoners4.330
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Scheldebuurt-West

Woningvoorraad2.285
Gem. WOZ-waarde€ 679.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Dirk
Europaboulevard 19
225m
Coop
Niersstraat 16
256m
Albert Heijn
Scheldeplein 5
363m

Scholen

188 binnen 5 km

Basisschool Anne Frank 6e Montessori-School
Basisonderwijs · 271 leerlingen
154m
Hubertus & Berkhoff, De Culinaire Vakschool
Voortgezet onderwijs · 470 leerlingen
305m
Mediacollege Amsterdam vmbo
Voortgezet onderwijs · 320 leerlingen
387m

Veelgestelde vragen

Over Uiterwaardenstraat 366, Amsterdam

Welk energielabel heeft Uiterwaardenstraat 366?

De woning aan Uiterwaardenstraat 366 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €899.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €899.000 ligt rond de gemiddelde verkoopprijs van €899.167 in de buurt. De mediaanprijs is €890.000, dus de prijs is marktconform. Wel is het appartement met 81 m² iets kleiner dan het gemiddelde van 100 m² in de buurt, maar het energielabel A is een pluspunt.