Appartement te koop: Wijngaardhof 40, Breda
KopenBredaAppartementenWijngaardhof 40

Wijngaardhof 40

City, Breda

€ 898.000
Buurt City, BredaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 140m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 208m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Wonen in de City

Dit ruime appartement aan de Wijngaardhof ligt midden in de levendige City van Breda. Met 140 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en duurzame woning. De vraagprijs van €898.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Breda.

De buurt City

De City is een bruisende buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Meer over de buurt City.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek of de SPAR twee straten verder. Kinderen gaan naar basisschool Kbs St. Joseph op tien minuten lopen, en het Stedelijk Gymnasium Breda is ook op loopafstand. De gemeente Breda biedt verder volop uitgaans- en cultuurmogelijkheden.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DietvorstBorman Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 898.000
Prijs per m²€ 6.414
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte183m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA
BuurtCity
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Wijngaardhof 40, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
DJ
13-10-2023
Beste plek

Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren

Buurt statistieken

Gegevens uit City

Inwoners2.730
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit City

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Oude Vest 5
208m
SPAR
Boschstraat 32
226m
Coop
Karnemelkstraat 13
433m

Scholen

68 binnen 5 km

De Singel SO
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
697m
Stedelijk Gymnasium Breda
Voortgezet onderwijs · 723 leerlingen
745m
Onze Lieve Vrouwelyceum
Voortgezet onderwijs · 1365 leerlingen
807m

Veelgestelde vragen

Over Wijngaardhof 40, Breda

Welk energielabel heeft Wijngaardhof 40?

De woning aan Wijngaardhof 40 in Breda heeft energielabel A.

Is €898.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 39% boven de gemiddelde vraagprijs van €646.667 in de buurt City. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €591.214, maar dit appartement is met 140 m² groter dan het gemiddelde (116 m²) en heeft energielabel A. De prijs is aan de hoge kant, maar past bij de kenmerken van deze woning.

Hoe is de buurt City om in te wonen?

City is een zeer stedelijke buurt met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jongeren. Een bewoner noemt het de 'beste plek' vanwege alles in de buurt, maar parkeren voor de deur is lastig. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 8,38 uit 1 review.