Tussenwoning te koop: Burgemeester Van Veenlaan 635, Enschede
KopenEnschedeTussenwoningenBurgemeester Van Veenlaan 635

Burgemeester Van Veenlaan 635

Wesselerbrink Noord-Oost, Enschede

€ 297.500
Buurt Wesselerbrink Noord-Oost, EnschedeBekijk buurt
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Enschede-Zuid

Deze tussenwoning aan de Burgemeester Van Veenlaan 635 ademt de sfeer van 1930: een klassieke voorgevel, royale kamers en een eigen oprit. Met 109 m² woonoppervlak en een perceel van 119 m² is het een fijne basis voor wie van een echte jaren-dertig-woning houdt. De vraagprijs van €297.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Enschede, maar de woning heeft wel een uniek karakter.

Wesselerbrink Noord-Oost: een gemengde buurt

De buurt Wesselerbrink Noord-Oost is een levendige wijk met een mix van jong en oud. Van de 3820 inwoners is een kwart 65-plus, maar ook gezinnen met kinderen zijn ruim vertegenwoordigd. De buurt kent veel eengezinswoningen, al is het aandeel koopwoningen met 18% relatief laag. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Jumbo, of je fietst naar de Lidl of Nettorama. Kinderen kunnen naar de Openbare Daltonbasisschool Europa, die op loopafstand ligt, of naar de Alles-in-één-school De Zuidsprong. Voor het voortgezet onderwijs is het Bonhoeffer College Vlierstraat PrO om de hoek. De gemeente Enschede biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Otten & Flim Makelaardij onroerende zaken B.V. op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 2.729
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1930
EnergielabelG
BuurtWesselerbrink Noord-Oost
WijkEnschede-Zuid
GemeenteEnschede

Locatie

Burgemeester Van Veenlaan 635, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Wesselerbrink Noord-Oost

Inwoners3.820
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Wesselerbrink Noord-Oost

Woningvoorraad1.848
Gem. WOZ-waarde€ 192.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Veenlaan 100
647m
Jumbo
Wesseler-nering 21
912m
Lidl
Wesseler-Nering 2b
912m

Scholen

70 binnen 5 km

Openbare Daltonbasisschool Europa
Basisonderwijs · 118 leerlingen
388m
Bonhoeffer College Vlierstraat PrO
Voortgezet onderwijs · 206 leerlingen
431m
Alles-in-één-school De Zuidsprong
Basisonderwijs · 111 leerlingen
515m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Van Veenlaan 635, Enschede

Welk energielabel heeft Burgemeester Van Veenlaan 635?

De woning aan Burgemeester Van Veenlaan 635 in Enschede heeft energielabel G.

Is €297.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €297.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€243.200) en ook boven de mediaan van het huidige aanbod (€275.000). De gemiddelde vraagprijs per m² in de buurt is €2.021, terwijl deze woning uitkomt op €2.729 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de woning heeft een karakteristiek bouwjaar 1930 en een eigen oprit.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen label B en 42,9% label C, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af.

Hoe is de buurt Wesselerbrink Noord-Oost om in te wonen?

De buurt heeft een gemengde bevolking met veel ouderen en gezinnen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand. Het aantal misdrijven (236) is relatief hoog, maar dat is een cijfer om zelf te duiden. De stedelijkheidsgraad is hoog (omgevingsadressendichtheid 2273), dus het is er levendig.

Zijn er vergelijkbare woningen te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in Wesselerbrink Noord-Oost, met een gemiddelde prijs van €266.800. De goedkoopste is €250.000 en de duurste €275.000. Deze woning is met €297.500 dus duurder dan het duurste aanbod, maar heeft wel een groter oppervlak (109 m²) dan het gemiddelde (132 m²? let op: gemiddelde oppervlakte in de buurt is 132 m², dus deze is kleiner).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,9 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een kwartier met de bus.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen in de buurt is 60 dagen. Dat is een indicatie dat woningen redelijk snel van de hand gaan. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Otten & Flim Makelaardij onroerende zaken B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Otten & Flim Makelaardij onroerende zaken B.V.
otten-flim.nl
Bekijk
Otten & Flim Makelaardij onroerende zaken B.V.