Tussenwoning te koop: Dillenburgstraat 37, Breda
KopenBredaTussenwoningenDillenburgstraat 37

Dillenburgstraat 37

Ginneken, Breda

€ 350.000
Buurt Ginneken, BredaBekijk buurt
Albert Heijn op 386m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in het Ginneken

Deze tussenwoning uit 1901 ademt sfeer en karakter. Met 55 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €350.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere tussenwoningen in Breda.

De buurt Ginneken

Het Ginneken is een geliefde buurt in Breda. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 9,06. Een bewoner zegt: "Ik woon hier nog niet heel erg lang, maar ik voel me gelijk op mijn plek. Het Mastbos ligt echt om de hoek voor een heerlijke wandeling, net als het Ginneken plein voor leuke restaurantjes, café's." Een andere bewoner noemt het "een heerlijke buurt om te wonen!" De buurt heeft een dorps karakter en voelt veilig. CBS-cijfers laten zien dat er veel gezinnen wonen. Bekijk ook de buurt Ginneken voor meer informatie.

Leven in de straat

De Dillenburgstraat ligt in een rustige, groene omgeving. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek zit op 5 minuten lopen. Ook de Aldi en Lidl zijn op loopafstand. Voor de kinderen is de Katholieke Basisschool Laurentius twee straten verder, en de Dr. De Visserschool op 5 minuten lopen. Het voortgezet onderwijs Curio de Rotonde is op 10 minuten lopen. De gemeente Breda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MB Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 6.364
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte42m²
Bouwjaar1901
EnergielabelF
BuurtGinneken
WijkBreda zuid-oost
GemeenteBreda

Locatie

Dillenburgstraat 37, Breda

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 5 bewoners

10
Edie
20-10-2025
Perfect wonen in het Ginniken

Ik woon hier nog niet heel erg lang, ik denk nu een halfjaar, maar ik voel me gelijk op mijn plek. Het mastbos ligt echt om de hoek voor een heerlijke wandeling, net als het Ginniken plein voor leuke restaurantjes, café’s. De Albert Heijn is echt 5 minuten fietsen, of een kwartiertje lopen. Het station 15-20 minuten fietsen. Er zijn hier veel grote mooie huizen te bewonderen, de sfeer voelt erg dorps en het is allemaal erg prachtig. Ook voelt het veilig.

8.1
Suzanne
07-07-2025
Gezellig

Een heerlijke buurt om te wonen!

9.6
Britt
18-09-2024
Gezellig en mooi

In het Ginneken is altijd wat te doen. Van supermarkt tot terras tot het bos, alles heb je in je omgeving als je hier woont. Het is een mooie en veilige buurt om te wonen en ik voel me er fijn en thuis. Veel voorzieningen in de buurt en op 10 minuten fietsen van het centrum van Breda.

9.1
Britt
13-11-2023
Gezellig

Het ginneken is een gezellige buurt met van alles dichtbij. Supermarkt, winkels, scholen, de stad en gezellige terrasjes. Markdal en het mastbos zijn heel fijn en mooi om in te wandelen.

8.4
Marij
18-08-2023
Super fijne en gezellige buurt. Karakteristiek

Super fijne buurt. De huizen zijn oud en statig. Genieg groen in de omgeving voor een fiets of wandeltocht. Winkels zijn op loop afstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ginneken

Inwoners5.435
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Ginneken

Woningvoorraad2.473
Gem. WOZ-waarde€ 630.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Valkeniersplein 2B
386m
Aldi
Allerheiligenweg 85
642m
Lidl
Jorisstraat 30-40
818m

Scholen

58 binnen 5 km

Katholieke Basisschool Laurentius
Basisonderwijs · 701 leerlingen
206m
Dr. De Visserschool
Basisonderwijs · 450 leerlingen
449m
Curio de rotonde
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
602m

Veelgestelde vragen

Over Dillenburgstraat 37, Breda

Welk energielabel heeft Dillenburgstraat 37?

De woning aan Dillenburgstraat 37 in Breda heeft energielabel F.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €739.273. De woning is met 55 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 136 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €6.364, terwijl het buurtgemiddelde €5.437 per m² is. De prijs lijkt marktconform voor een compacte woning met energielabel F.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een laag label, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Breda ligt op 3,9 km afstand, ongeveer 15-20 minuten fietsen. Een bewoner noemt dat ook.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, het Ginneken heeft veel voorzieningen. Op loopafstand vind je supermarkten zoals Albert Heijn (386 m), Aldi (642 m) en Lidl (818 m). Ook zijn er basisscholen, restaurants en het Mastbos voor recreatie. Het Ginneken plein met horeca is om de hoek.

Hoe veilig is de buurt?

Uit de buurtreviews blijkt dat bewoners de buurt als veilig ervaren. Een bewoner zegt: "Het is een mooie en veilige buurt om te wonen." Het aantal misdrijven in de buurt is 201, maar zonder context is dat lastig te duiden.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Ginneken worden woningen gemiddeld in 31 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze buurt.

MB Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
MB Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
MB Makelaars
funda.nl
Bekijk