Appartement te koop: Gerrit van der Veenstraat 128, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenGerrit van der Veenstraat 128

Gerrit van der Veenstraat 128

Minervabuurt-Noord, Amsterdam

€ 1.925.000
Buurt Minervabuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 124m²
124m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 413m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Apollobuurt

Dit appartement aan de Gerrit van der Veenstraat 128 ademt de sfeer van de jaren twintig. Met 124 m² woonoppervlak en een energielabel E is het een woning met karakter, midden in de chique Apollobuurt. De vraagprijs van €1.925.000 is aan de hoge kant, maar wel scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Minervabuurt-Noord

De buurt Minervabuurt-Noord is een rustige, groene oase in Amsterdam-Zuid. De buurt telt 1.470 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een gewilde buurt met veel koopwoningen (61%). Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren.

Het leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 413 meter, of naar Ekoplaza op 484 meter. Ook de Jumbo is om de hoek. Scholen zijn er volop: de Vrije Schoolgemeenschap Geert Groote School en de 2e Daltonschool Pieter Bakkum liggen op loopafstand. Het Amsterdams Lyceum voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broersma Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.925.000
Prijs per m²€ 15.524
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte142m²
Bouwjaar1928
EnergielabelE
BuurtMinervabuurt-Noord
WijkApollobuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Gerrit van der Veenstraat 128, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Minervabuurt-Noord

Inwoners1.470
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Minervabuurt-Noord

Woningvoorraad620
Gem. WOZ-waarde€ 1.343.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Albert Heijn
Stadionweg 159
413m
Ekoplaza
Marathonweg 18-24
484m
Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
594m

Scholen

193 binnen 5 km

Vrije Schoolgemeenschap Geert Groote School
Basisonderwijs · 474 leerlingen
273m
2e Daltonschool Pieter Bakkum
Basisonderwijs · 386 leerlingen
280m
De Amsterdamse Montessori School
Basisonderwijs · 272 leerlingen
280m

Veelgestelde vragen

Over Gerrit van der Veenstraat 128, Amsterdam

Welk energielabel heeft Gerrit van der Veenstraat 128?

De woning aan Gerrit van der Veenstraat 128 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €1.925.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.925.000 ligt 27% onder de gemiddelde vraagprijs van €2.638.000 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €2.948.357, maar die woningen zijn gemiddeld 265 m² groot. Dit appartement is met 124 m² kleiner, dus de prijs per m² (€15.524) is hoger dan het buurtgemiddelde van €9.380 per m². De prijs lijkt marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt.

Hoe snel worden woningen in de Minervabuurt-Noord verkocht?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 18 dagen verkocht. Dat is snel, wat aangeeft dat de vraag hoog is. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is over alle woningtypen; voor dit specifieke appartement kan de verkooptijd afwijken.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E is een relatief laag label, wat betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 600 meter vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn en Ekoplaza. Ook zijn er diverse basisscholen en het Amsterdams Lyceum voor voortgezet onderwijs dichtbij. Het Vondelpark ligt op 100 meter afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 1,6 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen.

Wat is de samenstelling van de buurt?

De Minervabuurt-Noord heeft 1.470 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45-65 jaar (445 inwoners), gevolgd door 25-45 jaar (320). Er zijn 260 huishoudens met kinderen en 245 eenpersoonshuishoudens. De buurt is relatief rustig en heeft een hoog percentage koopwoningen (61%).

Broersma Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen