Appartement te koop: Nieuwpoortstraat 94A9, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenNieuwpoortstraat 94A9

Nieuwpoortstraat 94A9

Bedrijventerrein Landlust, Amsterdam

€ 415.000
Buurt Bedrijventerrein Landlust, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 22m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
70% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in een levendige Amsterdamse buurt

Dit appartement aan de Nieuwpoortstraat 94A9 in Amsterdam is een fijne plek voor wie houdt van stadsleven. Het is een appartement uit 1991 met 48 vierkante meter woonoppervlak. De woning ligt in de buurt Bedrijventerrein Landlust, een gebied dat de laatste jaren steeds meer in trek is. Met een vraagprijs van €415.000 is dit een marktconforme prijs voor een appartement in Amsterdam. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Bedrijventerrein Landlust

De buurt Bedrijventerrein Landlust is een gemengde wijk met zowel bedrijvigheid als wonen. Het is een relatief jonge buurt: de meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar oud. Er wonen veel alleenstaanden, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is informeel en praktisch. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback. Lees meer over de buurt Bedrijventerrein Landlust.

Het leven in de straat

In de straat zelf is het overdag rustig, maar de voorzieningen zijn dichtbij. Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die op 22 meter afstand ligt. Ook een andere Albert Heijn en een Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Zijderoute en IKC de Boomgaard, beide op ongeveer 5 minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brummel & Beuk Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 8.646
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte1495m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtBedrijventerrein Landlust
WijkLandlust
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nieuwpoortstraat 94A9, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Landlust

Inwoners565
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

127 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwpoortstraat 100H
22m
Albert Heijn
Bos en Lommerweg 117
254m
Lidl
Sara Burgerhartstraat 80
747m

Scholen

174 binnen 5 km

De Zijderoute
Basisonderwijs · 95 leerlingen
475m
IKC de Boomgaard
Basisonderwijs · 412 leerlingen
476m
Kindcentrum de Vindplaats
Basisonderwijs · 213 leerlingen
613m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwpoortstraat 94A9, Amsterdam

Welk energielabel heeft Nieuwpoortstraat 94A9?

De woning aan Nieuwpoortstraat 94A9 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €415.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €415.000 voor een appartement van 48 m² in Amsterdam is marktconform. De prijs per vierkante meter komt uit op ongeveer €8.646, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Het bouwjaar 1991 betekent dat de woning relatief modern is, maar check altijd de staat van onderhoud.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amsterdam, met een treinstation op 2,7 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of 30 minuten lopen. De buurt is goed bereikbaar met de auto via de ringweg A10, die op een paar minuten rijden ligt.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Albert Heijn zit op slechts 22 meter. Ook een Lidl en andere Albert Heijn-filialen zijn binnen 10 minuten lopen te bereiken.

Wat voor scholen zijn er in de omgeving?

In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals De Zijderoute en IKC de Boomgaard, beide op ongeveer 5 minuten lopen. Ook Kindcentrum de Vindplaats en OBS Multatuli zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,3 km.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Bedrijventerrein Landlust heeft een totaal van 177 misdrijven geregistreerd.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een mate van stedelijkheid van 1, wat 'zeer sterk stedelijk' betekent. De omgevingsadressendichtheid is 5443 adressen per km², wat typisch is voor een drukke stadswijk in Amsterdam.

Brummel & Beuk Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.