Hoekwoning te koop: Wout van Heusdensingel 47, Rotterdam
KopenRotterdamHoekwoningenWout van Heusdensingel 47

Wout van Heusdensingel 47

Nesselande, Rotterdam

€ 715.000
Buurt Nesselande, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Nesselande

Deze hoekwoning uit 2003 staat in een rustige, groene straat in Nesselande. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 269 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €715.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, maar past bij het formaat en de staat. Bekijk ook andere hoekwoningen in Rotterdam voor een idee van het aanbod.

De buurt Nesselande

Nesselande is een moderne, kindvriendelijke wijk met veel groen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt gemiddeld een 8,6. Een bewoner zegt: "Moderne, veilige en kindvriendelijke wijk." Een ander noemt het "de beste", maar merkt op dat het soms wat vies kan zijn. De buurt telt veel gezinnen: 54% van de huishoudens heeft kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (69%) en koopwoningen (75%). Meer weten over de buurt Nesselande?

Leven in de straat

In de ochtend zie je kinderen naar school fietsen, IKC Het Spectrum ligt om de hoek, op vijf minuten lopen. Ook Het Tangram en Passe-Partout zijn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op tien minuten lopen. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 715.000
Prijs per m²€ 5.144
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte269m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtNesselande
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam

Locatie

Wout van Heusdensingel 47, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.0
S
29-10-2025
Moderne, veilige en kindvriendelijke wijk.

Leuke wijk om in op te groeien, rustige sfeer op straat en je kan er goed wandelen. De buurtbewoners zijn matig betrokken met elkaar maar groeten wel vriendelijk. Er zijn meerdere scholen met goed onderwijs en een sportclub, dit versterkt de sociale cohesie. De metro, bus en twee snelwegen dichtbij maken dat je zo de wijk uit bent.

9.5
V
13-07-2024
De beste

Heel erg goed, masr een beetje vies en veel mensen sommige tijd

7.3
floris s
31-05-2024
leuk hoor

de buurt is niet zoveel met elkaar in contact in mijn ervaring

Buurt statistieken

Gegevens uit Nesselande

Inwoners13.135
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nesselande

Woningvoorraad4.764
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Siciliëboulevard 402
852m
Albert Heijn
Maltaplein 52
864m
AH to go
Rijksweg A20
2002m

Scholen

41 binnen 5 km

IKC Het Spectrum
Basisonderwijs · 704 leerlingen
473m
Het Tangram
Basisonderwijs · 697 leerlingen
938m
Passe-Partout
Basisonderwijs · 419 leerlingen
989m

Veelgestelde vragen

Over Wout van Heusdensingel 47, Rotterdam

Welk energielabel heeft Wout van Heusdensingel 47?

De woning aan Wout van Heusdensingel 47 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is €715.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €715.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Nesselande (€806.865) en de mediaan (€527.500). De woning is met 139 m² en energielabel A wel ruimer en zuiniger dan veel andere koopwoningen in de buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere hoekwoningen in Rotterdam om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Nesselande?

Het treinstation ligt op 3,7 km afstand. In de buurt zijn bushaltes, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is 1221, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets vaak het handigst.

Wat voor soort buurt is Nesselande?

Nesselande is een moderne, kindvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt heeft 13.135 inwoners, waarvan 54% van de huishoudens uit gezinnen met kinderen bestaat. Bewoners geven de wijk gemiddeld een 8,6 en noemen het "veilig" en "rustig". Wel is er weinig contact tussen buurtbewoners, zoals een bewoner aangeeft.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Het Spectrum (473 m) en Het Tangram (938 m). Voor boodschappen zijn Jumbo en Albert Heijn beide op ongeveer 850 m afstand. Ook een park of plantsoen ligt op 300 m, ideaal om te wandelen.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs per vierkante meter is ongeveer €5.144 (€715.000 / 139 m²). Dat is hoger dan het gemiddelde in de buurt (€4.658 per m²), maar de woning heeft een gunstig energielabel en een ruim perceel. De gemiddelde verkochte prijs per m² in Nesselande is niet exact bekend, maar de gemiddelde verkoopprijs van €806.865 bij 144 m² komt neer op circa €5.603 per m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In Nesselande heeft 60% van de koopwoningen label A en 40% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten. Het exacte bedrag hangt af van je verbruik, maar label A is een groot voordeel.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.