Tussenwoning te koop: Cimburgalaan 89, Breda
KopenBredaTussenwoningenCimburgalaan 89

Cimburgalaan 89

Boeimeer, Breda

€ 795.000
Buurt Boeimeer, BredaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 163m²
51% groter dan gemiddeld in de buurt
Aldi op 431m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Boeimeer

Deze tussenwoning aan de Cimburgalaan 89 in Breda ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke woonoppervlakte van 163 m² en een eigen perceel van 168 m². De woning heeft energielabel C, wat voor een bouwjaar uit 1952 redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €795.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per vierkante meter ligt rond de €4.878, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €4.405. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt is €483.429, maar die woningen zijn gemiddeld 108 m². Deze woning is dus flink groter en dat verklaart deels de prijs. Bekijk ook tussenwoningen in Breda voor een breder aanbod.

Buurt Boeimeer: rustig en groen

Boeimeer is een gewilde buurt in Breda, met een gemiddelde beoordeling van 8,21 uit drie bewonersreviews. Een bewoner zegt: "Een hele leuke buurt met fijne mensen en een gezellige sfeer." Een ander noemt het "een hele fijne buurt, vooral voor mensen met jongere kinderen, rustig en met een goede sfeer." De buurt telt zo'n 5.785 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Ongeveer 54% van de woningen zijn eengezinswoningen en 72% is koop. De omgeving is zeer stedelijk (stedelijkheidsklasse 1), met veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Boeimeer.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn, twee straten verder (666 m), of bij de Aldi om de hoek (431 m). Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand: Kbs Petrus & Paulus (467 m), Montessori + locatie Breda (525 m) en Dr. De Visserschool (596 m). Ook een kinderdagverblijf vind je om de hoek (500 m). Het park of plantsoen is naast de deur (200 m). De gemeente Breda biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DietvorstBorman Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 4.877
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte168m²
Bouwjaar1952
EnergielabelC
BuurtBoeimeer
WijkBreda zuid
GemeenteBreda

Locatie

Cimburgalaan 89, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.9
Tuur
31-12-2024
Een goede buurt

Een hele leuke buurt met fijne mensen en een gezellige sfeer.

7.9
Pepijn
16-09-2024
Gezellig en veilige buurt

Boeimeer is een hele fijne buurt. Vooral voor mensen met jongere kinderen is het een buurt om te settelen. Het is rustig, de mensen zijn aardig voor elkaar en er hangt een goede sfeer. De ligging is ook top, 5 minuutjes van het centrum maar geen last van veel geluidsoverlast of dergelijke. Kortom geef ik Boeimeer als wij een 8/10!

7.9
Daisy
09-09-2024
Fijn

Het is een fijne buurt je zit dichtbij een parkje met ook een openbaar zwembad je kan op de singel iets doen de stad is ook in wandel verkijk als iemand die daar later is gaan wonen is het heel fijn je kan daar altijd wel dingen doen voor je leeftijd en anderen mensen ontmoeten

Buurt statistieken

Gegevens uit Boeimeer

Inwoners5.785
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boeimeer

Woningvoorraad2.709
Gem. WOZ-waarde€ 446.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Aldi
Graaf Hendrik III Plein 35
431m
Albert Heijn
Ginnekenweg 46
666m
SPAR
Ginnekenstraat 147-149
1116m

Scholen

60 binnen 5 km

Kbs Petrus & Paulus
Basisonderwijs · 451 leerlingen
467m
Montessori + locatie Breda
Basisonderwijs · 456 leerlingen
525m
Dr. De Visserschool
Basisonderwijs · 450 leerlingen
596m

Veelgestelde vragen

Over Cimburgalaan 89, Breda

Welk energielabel heeft Cimburgalaan 89?

De woning aan Cimburgalaan 89 in Breda heeft energielabel C.

Is de prijs van €795.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 64% boven het buurtgemiddelde van €483.429, maar deze woning is met 163 m² ook 51% groter dan het gemiddelde (108 m²). De prijs per m² is €4.878, tegenover een buurtgemiddelde van €4.405. In de buurt zijn 7 woningen te koop, met een maximale vraagprijs van €775.000. Deze woning is dus aan de hoge kant, maar de extra ruimte en het energielabel C kunnen dat deels rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Boeimeer voor gezinnen?

Boeimeer wordt door bewoners omschreven als een rustige, veilige buurt met een goede sfeer. Er zijn veel gezinnen: 830 huishoudens hebben kinderen. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kbs Petrus & Paulus en Montessori + locatie Breda. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. Het park op 200 meter biedt speelruimte. De buurt scoort gemiddeld een 8,21 uit 3 reviews.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk voor een huis uit 1952. In de buurt heeft 18,2% van de koopwoningen label C, en 36,4% heeft label B of hoger. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 3418). Binnen 500 meter vind je een Aldi, Albert Heijn, basisscholen, een kinderdagverblijf en een park. Het treinstation is op 2,8 km, dus op loopafstand. Ook zijn er restaurants (400 m) en een bibliotheek (1,8 km).

Hoe verhoudt de prijs zich tot de verkochte woningen in de buurt?

In de afgelopen periode zijn 21 woningen verkocht in de buurt, met een gemiddelde verkoopprijs van €556.952. De gemiddelde verkooptijd was 51 dagen. De vraagprijs van €795.000 ligt fors boven dat gemiddelde, maar deze woning is ook groter dan de gemiddelde verkochte woning (108 m²).