Vrijstaande woning te koop: J.W. Racerstraat 12, Enschede
KopenEnschedeVrijstaande woningenJ.W. Racerstraat 12

J.W. Racerstraat 12

Boddenkamp, Enschede

€ 675.000
Buurt Boddenkamp, EnschedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
90% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Enschede

Deze vrijstaande woning aan de J.W. Racerstraat 12 in Enschede is een echte blikvanger. Met 171 m² woonoppervlak en een perceel van 207 m² biedt het alle ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 1981 is goed onderhouden en voelt ruim en licht. Met een vraagprijs van €675.000 zit deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Enschede, maar dat past bij de royale afmetingen.

Boddenkamp: een stedelijke buurt met karakter

De woning staat in de buurt Boddenkamp, een zeer stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 3064. De buurt telt 1325 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens (360) en huishoudens met kinderen (155). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde buurt zien met een mix van jong en oud.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (twee straten verder) of de AH to go op vijf minuten lopen. Ook de Lidl en Jumbo zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is er de Openbare Basisschool Het Zeggelt Montessori-School op loopafstand, en het Neon College voor voortgezet speciaal onderwijs. De gemeente Enschede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kemps makelaarshuis en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 3.947
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte207m²
Bouwjaar1981
EnergielabelA
BuurtBoddenkamp
WijkBinnensingelgebied
GemeenteEnschede

Locatie

J.W. Racerstraat 12, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Boddenkamp

Inwoners1.325
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Boddenkamp

Woningvoorraad610
Gem. WOZ-waarde€ 376.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Aldi
Deurningerstraat 97
290m
AH to go
Stationsplein 33
554m
Lidl
Brouwerijplein 14
593m

Scholen

74 binnen 5 km

Neon College
Speciaal onderwijs · 173 leerlingen
300m
Openbare Basisschool Het Zeggelt Montessori-School
Basisonderwijs · 515 leerlingen
570m
Panta Rhei College
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
620m

Veelgestelde vragen

Over J.W. Racerstraat 12, Enschede

Welk energielabel heeft J.W. Racerstraat 12?

De woning aan J.W. Racerstraat 12 in Enschede heeft energielabel A.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 ligt 65% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€409.833). De woning is echter ook 90% groter dan het buurtgemiddelde (171 m² vs 90 m²) en heeft energielabel A. Vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €704.286 in de buurt is de prijs marktconform voor een woning van deze omvang en kwaliteit.

Hoe is de buurt Boddenkamp om in te wonen?

Boddenkamp is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 25- tot 45-jarigen. Het treinstation ligt op 600 meter afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 60% van de koopwoningen label A+ en 20% label A, dus dit is een goede score.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De Openbare Basisschool Het Zeggelt Montessori-School ligt op 570 meter, en het Neon College (voortgezet speciaal onderwijs) op 300 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven en andere onderwijsvoorzieningen in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 140 misdrijven geregistreerd.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Boddenkamp is 63 dagen. Dat is een indicatie van hoe lang woningen gemiddeld te koop staan. Deze woning staat nu te koop, dus de verkooptijd is nog niet bekend.

Kemps makelaarshuis
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Kemps makelaarshuis