Vrijstaande woning te koop: Ouderkerkerdijk 203, Amsterdam
KopenAmsterdamVrijstaande woningenOuderkerkerdijk 203

Ouderkerkerdijk 203

Overamstel, Amsterdam

€ 3.480.000
Buurt Overamstel, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 255m²
255m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Aan de Ouderkerkerdijk, in het groene Overamstel, staat een vrijstaande woning uit 2024. Met 255 m² woonoppervlak en een perceel van 1365 m² is dit een zeldzaam ruim huis in Amsterdam. De woning is nieuwbouw met energielabel A++, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €3.480.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amsterdam.

De buurt Overamstel

Overamstel is een rustige, groene buurt met veel water en weinig inwoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een buurt is met vooral gezinnen en oudere stellen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en het is een van de minst stedelijke delen van Amsterdam. De buurt Overamstel voelt bijna als buiten wonen, terwijl de stad binnen handbereik is.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo, op tien minuten lopen. Voor een grotere voorraad is er AH XL op een kwartier lopen. Basisschool Rosj Pina zit om de hoek, op vijf minuten lopen. Ook de Amsterdam International Community School is op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van rust en ruimte.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sotheby's Realty Makelaars Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.480.000
Prijs per m²€ 13.647
Woonoppervlakte255m²
Perceeloppervlakte1365m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtOveramstel
WijkOmval/Overamstel
GemeenteAmsterdam

Locatie

Ouderkerkerdijk 203, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Overamstel

Inwoners45
Mannen67%
Vrouwen33%

Supermarkten

109 binnen 5 km

Jumbo
Kastelenstraat 70
929m
AH XL
Gelderlandplein 47
1380m
Dirk
Europaboulevard 19
1718m

Scholen

148 binnen 5 km

Basisschool Rosj Pina
Basisonderwijs · 330 leerlingen
530m
Joodse SGM Maimonides
Voortgezet onderwijs · 178 leerlingen
662m
Amsterdam International Community School (AICS)
Basisonderwijs · 1040 leerlingen
971m

Veelgestelde vragen

Over Ouderkerkerdijk 203, Amsterdam

Welk energielabel heeft Ouderkerkerdijk 203?

De woning aan Ouderkerkerdijk 203 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €3.480.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.480.000 is aan de hoge kant, maar past bij een nieuwbouwwoning van 255 m² met een perceel van 1365 m² in Amsterdam. Vrijstaande woningen met zoveel grond zijn zeldzaam in de stad. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte afwerking en ligging. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is beperkt, dus de prijs weerspiegelt de schaarste.

Hoe is de bereikbaarheid van Overamstel?

Overamstel ligt aan de rand van Amsterdam, met een treinstation op 4,5 km afstand. De buurt is bereikbaar via de auto en er zijn busverbindingen in de omgeving.

Wat voor onderhoud vergt een nieuwbouwwoning uit 2024?

Een woning uit 2024 is nieuw en heeft de eerste jaren weinig onderhoud. Het energielabel A++ betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en een moderne installatie heeft. Je kunt de eerste jaren rekenen op lage energiekosten en minimaal onderhoud aan dak, gevel en installaties.