Appartement te koop: Dordtselaan 180C, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenDordtselaan 180C

Dordtselaan 180C

Bloemhof, Rotterdam

€ 300.000
Buurt Bloemhof, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 204 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 75 dagen
Albert Heijn op 451m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Dordtselaan 180C, Rotterdam

Dit appartement in Bloemhof heeft een verrassend ruime indeling van 86 m². Het is een woning met karakter, gebouwd in 1933 en voorzien van energielabel B. Met een vraagprijs van €300.000 is de prijs marktconform voor een appartement van dit formaat in deze buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Rotterdam ligt rond de €280.000.

Buurt Bloemhof

Bloemhof is een levendige, multiculturele buurt in Rotterdam-Zuid. Op basis van acht beoordelingen geven bewoners de buurt een gemiddeld cijfer van 5,2. Een bewoner zegt: "Onze buurt is een gezellige buurt, vooral in de zomer. Mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek." Een ander noemt het "byzonder vies en slechte buurt", de meningen lopen uiteen. Wel wonen er veel gezinnen met kinderen, wat bijdraagt aan een gemoedelijke sfeer. De buurt Bloemhof telt ruim 13.900 inwoners, met een mix van jonge en oudere bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder (450 m) of de Lidl om de hoek (580 m). Ook een Dirk is binnen tien minuten lopen te vinden. Kinderen kunnen naar CBS De Akker, dat naast de deur ligt (160 m), of naar Theresiaschool (320 m). De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Westpunt Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 3.488
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1933
EnergielabelB
BuurtBloemhof
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Dordtselaan 180C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 8 bewoners

3.6
Verheyen
13-07-2025
Byzonder vies en slechte buurt

Er komen steedseer buitenlanders wonen ze vormen groepjes vd gehele straat zijn er mischien 10 witte families Alles kan beter

6.9
Marina den Baas
08-05-2025
Gezellig en luidruchtig

Onze buurt is een gezellige buurt , vooral in de zomer .,mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek . Er is genoeg te doen en er zijn redelijk wat winkels in de buurt . Het zou wel fijn zijn als er een supermarkt bij zou komen die wat dichterbij is . Er wonen ook veel gezinnen met kinderen . Dat vind ik ook prettig omdat ik zelf ook een zoon heb . Wij wonen nu al 15 jaar in Bloemhof .

1.0
J
31-03-2025
Niks

Beetje dood met al die hollanders

8.0
Tugberk
02-01-2025
Een samenwerkende buurt

Dat iedereen met elkaar een sterke band heeft

7.5
Anonymous
08-06-2024
Buitenlanders

Nein

8.4
El
05-12-2023
Bloemhof

Bloemhof is een mooie wijk met veel groen er zijn ook veel activiteiten in de buurt de buurtbewoners zijn aardig en er is altijd wel iets te doen het is ook een veilige buurt. Er zijn veel scholen in de omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemhof

Inwoners13.930
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemhof

Woningvoorraad6.345
Gem. WOZ-waarde€ 212.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

90 binnen 5 km

Albert Heijn
Zuidplein 622
451m
Lidl
Lange Hilleweg 103-105-107-113-115
582m
Dirk
Hellevoetstraat 2-18
614m

Scholen

204 binnen 5 km

CBS De Akker
Basisonderwijs · 273 leerlingen
161m
Theresiaschool
Basisonderwijs · 150 leerlingen
323m
CBS Elout van Soeterwoude
Basisonderwijs · 120 leerlingen
452m

Veelgestelde vragen

Over Dordtselaan 180C, Rotterdam

Welk energielabel heeft Dordtselaan 180C?

De woning aan Dordtselaan 180C in Rotterdam heeft energielabel B.

Is €300.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €300.000 ligt iets boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€280.443) en de mediaan (€269.500). Wel is dit appartement met 86 m² groter dan het gemiddelde (82 m²) en heeft het energielabel B, wat gunstig is. De prijs per m² (€3.488) is iets lager dan het buurtgemiddelde van €3.572, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de sfeer in Bloemhof?

Bloemhof is een levendige, multiculturele buurt. Bewoners geven het een gemiddeld cijfer van 5,2. Sommigen waarderen de gezelligheid en de muziek in de zomer, anderen vinden de buurt vies en lawaaierig. Er wonen veel gezinnen met kinderen, wat de buurt kindvriendelijk maakt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. CBS De Akker ligt op 160 meter, Theresiaschool op 320 meter en CBS Elout van Soeterwoude op 450 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs (Sonnevanck) op 475 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 900 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 774 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een indruk te krijgen door een bezoek te brengen. De meningen van bewoners lopen uiteen: sommigen ervaren overlast, anderen voelen zich er prima.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Wel zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De auto is een goed alternatief.

Hoeveel kost dit appartement per maand aan vaste lasten?

Exacte maandlasten zijn niet te geven zonder hypotheekgegevens. Wel heeft de woning energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De stookkosten zullen lager zijn dan bij een woning met label G, maar hoger dan bij label A. Vraag de verkopend makelaar om een indicatie van de energiekosten.