Een appartement op de zevende verdieping in Vlokhoven
Op de zevende verdieping van een appartementencomplex in Vlokhoven kijk je uit over de wijk. Het is een koopwoning uit 1977 met energielabel C, en met 71 vierkante meter woonoppervlak is het een compact appartement. De vraagprijs is €315.000, terwijl de gemiddelde vraagprijs in de buurt op €404.382 ligt. Het appartement wordt aangeboden voor €4.437 per vierkante meter, tegen een buurtgemiddelde van €4.054 per vierkante meter. Meer appartementen in Eindhoven vind je op Buurtje.
Drie kamers, balkon en een parkeerplaats
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. Alles ligt op één woonlaag, met een inhoud van 234 kubieke meter. Je hebt een balkon en een parkeerplaats, en de woning is in volle eigendom. Volgens de makelaar is er dubbel glas en grotendeels dubbelglas, en wordt de woning verwarmd met blokverwarming. De VvE-bijdrage is €338,32 per maand.
Leven in Vlokhoven
Met ruim 3.600 inwoners is dit een buurt waar veel alleenstaanden wonen, de helft van de huishoudens bestaat uit één persoon. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,1, op basis van acht beoordelingen. Een bewoner zegt: "Een rustige buurt, met leuke mensen. Speeltuintje, groot grasveld, veel bomen en struiken, veel winkels en scholen in de buurt." Een ander noemt de buurt "helaas achteruit aan het gaan" en ziet dat er veel vuil wordt gedumpt. De buurt Vlokhoven heeft een gemengd beeld, maar de meeste reacties zijn positief.
Winkels, scholen en zorg om de hoek
De dagelijkse boodschappen doe je bij de Albert Heijn op 517 meter of de Jumbo op 725 meter, allebei op loopafstand. Voor school hoef je niet ver, de SALTO-school Cornelis Jetses zit op 390 meter en de Evangelische Basisschool Online op 433 meter. De huisartsenpraktijk Visser en Hoffmann zit op 657 meter en de Stroomz Apotheek Orion op 650 meter. Met buslijn 4 vanaf de Andromedaplaats op 352 meter ben je snel op weg, en het treinstation Eindhoven Strijp-S ligt op 3,1 kilometer. De gemeente Eindhoven heeft verder alle stedelijke voorzieningen.
WOZ-waarde en risico-indicaties
De WOZ-waarde is vastgesteld op €324.000 met peildatum 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 3% onder die waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €209.000 naar €324.000. Op het adres geldt een geluidsbelasting van 65 dB van wegverkeer, boven de norm, terwijl spoorweg- en vliegverkeer onder de norm blijven. Het funderingsrisico is laag op zandgrond, en ook wateroverlast en overstromingsrisico zijn laag. Hittestress is nu laag, maar wordt voor 2050 als gemiddeld ingeschat. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Roon Makelaardij & Taxaties B.V. en Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Maalakker 78, Eindhoven
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde is vastgesteld op €324.000 met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs van €315.000 ligt 3% onder die WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €209.000 naar €324.000. De WOZ-waarde is een gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. Alles ligt op één woonlaag, met een woonoppervlak van 71 vierkante meter en een inhoud van 234 kubieke meter. Er is een balkon en een parkeerplaats. De woning wordt verwarmd met blokverwarming en heeft volgens de makelaar dubbel glas en grotendeels dubbelglas.
Hoe zit het met de VvE-bijdrage?
De VvE-bijdrage is €338,32 per maand. Dit bedrag staat in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van het appartementencomplex. De woning is in volle eigendom, dus je betaalt geen erfpacht.
Wat is de geluidsbelasting op dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 65 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai is 27 dB Lden en vliegverkeer 28 dB Lden, beide onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.
Hoe is het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning. Ook wateroverlast bij hevige regen en het overstromingsrisico zijn laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt voor 2050 als gemiddeld ingeschat.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Albert Heijn zit op 517 meter en de Jumbo op 725 meter. De dichtstbijzijnde basisschool is de SALTO-school Cornelis Jetses op 390 meter. De huisartsenpraktijk Visser en Hoffmann zit op 657 meter en de apotheek op 650 meter. Het treinstation Eindhoven Strijp-S ligt op 3,1 kilometer.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushalte is Eindhoven, Andromedaplaats op 352 meter, met buslijn 4. Daarnaast zijn er haltes aan de Churchilllaan en Mercuriuslaan op ongeveer 450 meter, met lijnen 323 en 404. Het treinstation Eindhoven Strijp-S ligt op 3,1 kilometer.
Wat vinden bewoners van de wijk?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,1, op basis van acht beoordelingen. Een bewoner zegt: "Een rustige buurt, met leuke mensen. Speeltuintje, groot grasveld, veel bomen en struiken, veel winkels en scholen in de buurt." Een ander noemt de buurt "helaas achteruit aan het gaan" en ziet dat er veel vuil wordt gedumpt.
Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?
De vraagprijs is €315.000 en het woonoppervlak is 71 vierkante meter, wat neerkomt op €4.437 per vierkante meter. Dit is gebaseerd op de opgave van de makelaar. Ter vergelijking: het buurtgemiddelde voor koopwoningen is €4.054 per vierkante meter.





