Appartement te koop: Markhoek 83, Breda
KopenBredaAppartementenMarkhoek 83

Markhoek 83

Ginneken, Breda

€ 1.465.000
Buurt Ginneken, BredaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 190m²
40% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het Ginneken

Dit appartement aan de Markhoek 83 in Breda ademt rust en ruimte. Met 190 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning in een groene omgeving. De vraagprijs van €1.465.000 is aan de hoge kant, ook in vergelijking met andere appartementen in Breda.

Buurt Ginneken

Het Ginneken is een geliefde buurt met een dorps karakter. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 9,06. Een bewoner zegt: "Ik woon hier nog niet heel erg lang, ik denk nu een halfjaar, maar ik voel me gelijk op mijn plek. Het mastbos ligt echt om de hoek voor een heerlijke wandeling, net als het Ginniken plein voor leuke restaurantjes, café’s." Een ander noemt het "een heerlijke buurt om te wonen!" De buurt Ginneken telt veel gezinnen en koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, twee straten verder. Ook de Aldi en een andere Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Dr. De Visserschool, om de hoek, of naar de Katholieke Basisschool Laurentius, vijf minuten lopen. De gemeente Breda biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via GB Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.465.000
Prijs per m²€ 7.711
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte2389m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
BuurtGinneken
WijkBreda zuid-oost
GemeenteBreda

Locatie

Markhoek 83, Breda

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 5 bewoners

10
Edie
20-10-2025
Perfect wonen in het Ginniken

Ik woon hier nog niet heel erg lang, ik denk nu een halfjaar, maar ik voel me gelijk op mijn plek. Het mastbos ligt echt om de hoek voor een heerlijke wandeling, net als het Ginniken plein voor leuke restaurantjes, café’s. De Albert Heijn is echt 5 minuten fietsen, of een kwartiertje lopen. Het station 15-20 minuten fietsen. Er zijn hier veel grote mooie huizen te bewonderen, de sfeer voelt erg dorps en het is allemaal erg prachtig. Ook voelt het veilig.

8.1
Suzanne
07-07-2025
Gezellig

Een heerlijke buurt om te wonen!

9.6
Britt
18-09-2024
Gezellig en mooi

In het Ginneken is altijd wat te doen. Van supermarkt tot terras tot het bos, alles heb je in je omgeving als je hier woont. Het is een mooie en veilige buurt om te wonen en ik voel me er fijn en thuis. Veel voorzieningen in de buurt en op 10 minuten fietsen van het centrum van Breda.

9.1
Britt
13-11-2023
Gezellig

Het ginneken is een gezellige buurt met van alles dichtbij. Supermarkt, winkels, scholen, de stad en gezellige terrasjes. Markdal en het mastbos zijn heel fijn en mooi om in te wandelen.

8.4
Marij
18-08-2023
Super fijne en gezellige buurt. Karakteristiek

Super fijne buurt. De huizen zijn oud en statig. Genieg groen in de omgeving voor een fiets of wandeltocht. Winkels zijn op loop afstand.