Appartement te koop: Schiedamsesingel 133B, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenSchiedamsesingel 133B

Schiedamsesingel 133B

Cool, Rotterdam

€ 579.500
Buurt Cool, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
SPAR op 124m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in hartje Rotterdam

Dit appartement uit 2023 aan de Schiedamsesingel voelt als nieuwbouw: strak, modern en energielabel A. Met 79 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €579.500 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar dat past bij de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam voor een idee van het aanbod.

Cool: levendig centrum met uitdagingen

De buurt Cool is het bruisende centrum van Rotterdam, met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een jonge buurt: de meeste inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar, en er zijn veel eenpersoonshuishoudens. Bewoners geven de buurt een 6,3. Een bewoner zegt: "Ik zoek een woning" (score 7). Een ander noemt: "Erg veel zwervers. Politie is er wel snel, maar jammer dat het nodif is" (score 5,86). De hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 6905) past bij het centrum.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (124 m) of de Albert Heijn op twee straten verder (281 m). Basisscholen zijn er ook dichtbij: Openbare Basisschool Het Landje (112 m) en Rotterdamse Schoolvereniging (124 m). Het treinstation is op tien minuten lopen (1 km). De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder 't GoeieHuys Kennis van Vastgoed B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 579.500
Prijs per m²€ 7.335
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte204m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA
BuurtCool
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Schiedamsesingel 133B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

7.0
Marchena
08-02-2026
Ik zoek een woning

Ik zoek een woning

4.0
Sven
26-12-2025
Gaaf

Faaf

5.9
Sven
17-12-2024
Zwervers

Erg veel zwervers. Politie is er wel snel, maar jammer dat het nodif is

8.1
Carolien
19-09-2024
Goed

Een enerverende buurt kinderen speelplaatsen park in de buurt singels horeca altij wel erg levendig genoeg te doen dwz terrasje pakken optocht door de buurt spelende kinderen alsook studenten en ouderen in de.buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cool

Inwoners6.985
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Cool

Woningvoorraad3.780
Gem. WOZ-waarde€ 374.000
Koopwoningen16%
Huurwoningen84%

Supermarkten

93 binnen 5 km

SPAR
Witte de Withstraat 32 - 34
124m
Albert Heijn
Karel Doormanstraat 398
281m
AH to go
Coolsingel 131A
344m

Scholen

208 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Landje
Basisonderwijs · 622 leerlingen
112m
Rotterdamse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 363 leerlingen
124m
Willibrord
Basisonderwijs · 339 leerlingen
683m

Veelgestelde vragen

Over Schiedamsesingel 133B, Rotterdam

Welk energielabel heeft Schiedamsesingel 133B?

De woning aan Schiedamsesingel 133B in Rotterdam heeft energielabel A.

Is €579.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde koopprijs in Cool (€517.750) en de mediaan (€449.500). Wel is het een nieuwbouwappartement met energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart. In de buurt zijn 42 koopwoningen beschikbaar, variërend van €300.000 tot €1.075.000. Vergelijk met andere appartementen in Rotterdam om te zien of de prijs past bij jouw budget.