Appartement te koop: Strandeilandlaan 155, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenStrandeilandlaan 155

Strandeilandlaan 155

Centrumeiland, Amsterdam

€ 899.000
Buurt Centrumeiland, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement op Centrumeiland

Dit appartement op Strandeilandlaan 155 ademt de rust en ruimte van het waterrijke IJburg. Met 135 m² woonoppervlak en een energielabel A++++ is het een moderne, duurzame woning. De prijs van €899.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Amsterdam.

De buurt Centrumeiland

Centrumeiland is een jonge, groene buurt waar kinderen veilig buiten kunnen spelen. Een bewoner zegt: "Iedereen is vriendelijk en kinderen kunnen zonder enig gevaar buiten spelen." De buurt telt veel gezinnen en jonge huishoudens, met een gemiddeld inkomen dat rond het stedelijke gemiddelde ligt. Meer over de buurt Centrumeiland.

Leven in de straat

Op doordeweekse dagen haal je brood bij de Dekamarkt om de hoek (587 m) of bij de Lidl twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is De Schatkaart (270 m) naast de deur, en Laterna Magica (543 m) op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SEM makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 6.659
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte802m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++++
BuurtCentrumeiland
WijkIJburg-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Strandeilandlaan 155, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Shavelli
09-06-2024
Gezellig

Iedereen is vriendelijk en kinderen kunnen zonder enige gevaar buiten spelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumeiland

Inwoners1.130
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrumeiland

Woningvoorraad352
Gem. WOZ-waarde€ 579.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Dekamarkt
Pampuslaan 45
587m
Lidl
Pampusweg 12
1691m
AH XL
Pampusweg 13
1706m

Scholen

47 binnen 5 km

De Schatkaart
Basisonderwijs · 50 leerlingen
270m
Laterna Magica
Basisonderwijs · 642 leerlingen
543m
De Poseidon
Basisonderwijs · 394 leerlingen
702m

Veelgestelde vragen

Over Strandeilandlaan 155, Amsterdam

Welk energielabel heeft Strandeilandlaan 155?

De woning aan Strandeilandlaan 155 in Amsterdam heeft energielabel A++++.

Is €899.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €899.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€722.135) en ook boven de mediaan (€750.000). Wel is het appartement met 135 m² groter dan gemiddeld (133 m²) en heeft het een zeer zuinig energielabel A++++. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €6.538, wat neerkomt op €882.630 voor 135 m². De prijs is dus aan de hoge kant, maar niet extreem.

Hoe is de bereikbaarheid van Centrumeiland?

Het treinstation ligt op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is bereikbaar via de IJburglaan en de A9 is binnen 10 minuten te bereiken. Er zijn voldoende parkeermogelijkheden, maar houd rekening met de reistijd naar het centrum van Amsterdam.

Wat voor soort buurt is Centrumeiland?

Centrumeiland is een relatief nieuwe buurt (alle woningen zijn na 2010 gebouwd) met veel jonge gezinnen. Van de 352 woningen is 63% koop en 10% eengezinswoning. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1157) en is rustig, met een park op 0,2 km afstand. Er zijn 36 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor Amsterdam.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: De Schatkaart (270 m), Laterna Magica (543 m), De Poseidon (702 m) en Basisschool de Archipel (702 m). Voor voortgezet onderwijs is Montessori Lyceum Terra Nova op 824 m. De afstanden zijn gemiddeld 0,8 km voor basisonderwijs en 1,0 km voor voortgezet onderwijs.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++++, het hoogst haalbare. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. In de buurt heeft 87,5% van de woningen label A+ of hoger, dus dit is gebruikelijk voor nieuwbouw.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Dekamarkt op 587 m, goed voor dagelijkse boodschappen. Op 1,7 km vind je Lidl en AH XL, en op 1,9 km een Albert Heijn. Er zijn in totaal 18 supermarkten binnen 5 km, dus voldoende keuze.