Appartement te koop: Strevelsweg 115A, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenStrevelsweg 115A

Strevelsweg 115A

Bloemhof, Rotterdam

€ 315.000
Buurt Bloemhof, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 132m²
48% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 494m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Bloemhof

Dit appartement aan de Strevelsweg in Rotterdam is met 132 m² lekker ruim. Het is een koopwoning uit 1926 met energielabel C. De vraagprijs van €315.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Rotterdam, maar je krijgt er wel veel vierkante meters voor terug.

De buurt Bloemhof

Bloemhof is een levendige buurt in Rotterdam-Zuid. Op basis van acht beoordelingen krijgt de buurt een 5,24. Een bewoner zegt: "Onze buurt is een gezellige buurt, vooral in de zomer. Mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek." Een ander noemt het "byzonder vies en slechte buurt". Er wonen veel gezinnen met kinderen, en de inkomens zijn doorsnee. Meer weten? Bekijk de buurt Bloemhof.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl (op 5 minuten lopen) en Albert Heijn (op 7 minuten). Ook Dirk en MCD zijn op loopafstand. OBS De Akkers zit naast de deur, Theresiaschool op 2 minuten lopen, en De Schakel op 5 minuten. Het Zuiderpark College voor voortgezet onderwijs is op 6 minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ED Housing aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 315.000
Prijs per m²€ 2.386
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar1926
EnergielabelC
BuurtBloemhof
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Strevelsweg 115A, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 8 bewoners

3.6
Verheyen
13-07-2025
Byzonder vies en slechte buurt

Er komen steedseer buitenlanders wonen ze vormen groepjes vd gehele straat zijn er mischien 10 witte families Alles kan beter

6.9
Marina den Baas
08-05-2025
Gezellig en luidruchtig

Onze buurt is een gezellige buurt , vooral in de zomer .,mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek . Er is genoeg te doen en er zijn redelijk wat winkels in de buurt . Het zou wel fijn zijn als er een supermarkt bij zou komen die wat dichterbij is . Er wonen ook veel gezinnen met kinderen . Dat vind ik ook prettig omdat ik zelf ook een zoon heb . Wij wonen nu al 15 jaar in Bloemhof .

1.0
J
31-03-2025
Niks

Beetje dood met al die hollanders

8.0
Tugberk
02-01-2025
Een samenwerkende buurt

Dat iedereen met elkaar een sterke band heeft

7.5
Anonymous
08-06-2024
Buitenlanders

Nein

8.4
El
05-12-2023
Bloemhof

Bloemhof is een mooie wijk met veel groen er zijn ook veel activiteiten in de buurt de buurtbewoners zijn aardig en er is altijd wel iets te doen het is ook een veilige buurt. Er zijn veel scholen in de omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemhof

Inwoners13.930
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemhof

Woningvoorraad6.345
Gem. WOZ-waarde€ 212.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

86 binnen 5 km

Lidl
Lange Hilleweg 103-105-107-113-115
494m
Albert Heijn
Zuidplein 622
594m
Dirk
Zuiderterras 162-186
929m

Scholen

198 binnen 5 km

OBS De Akkers
Basisonderwijs · 181 leerlingen
79m
Theresiaschool
Basisonderwijs · 150 leerlingen
155m
De Schakel
Basisonderwijs · 254 leerlingen
399m

Veelgestelde vragen

Over Strevelsweg 115A, Rotterdam

Welk energielabel heeft Strevelsweg 115A?

De woning aan Strevelsweg 115A in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €315.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €315.000 ligt boven de gemiddelde koopprijs in Bloemhof (€280.443) en de mediaan (€269.500). Wel is de oppervlakte van 132 m² fors groter dan het buurtgemiddelde van 82 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.572, wat voor dit appartement neerkomt op €2.386 per m². Dat is relatief gunstig, maar de totale prijs is aan de hoge kant.

Hoe is de sfeer in Bloemhof?

Bloemhof wordt wisselend ervaren. Sommige bewoners vinden het gezellig en levendig, vooral in de zomer met muziek en veel gezinnen. Anderen klagen over vervuiling en overlast. Het is een diverse buurt met veel verschillende culturen. De gemiddelde beoordeling is een 5,24 op basis van 8 reviews.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Lidl (5 minuten), Albert Heijn (7 minuten) en Dirk (12 minuten). Ook zijn er basisscholen zoals OBS De Akkers (1 minuut) en Theresiaschool (2 minuten). Het Zuiderpark College voor voortgezet onderwijs is op 6 minuten lopen. Een huisartsenpraktijk en park zijn ook dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,9 km afstand, dus niet direct om de hoek. Wel zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is hoog (6406), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 28,6% van de woningen label C, en 19% heeft label A of B. Label C betekent dat de stookkosten naar verwachting gemiddeld zijn, maar niet extreem laag.

Hoe veilig is Bloemhof?

In de buurt zijn in totaal 774 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar het is een dichtbevolkte wijk. Sommige bewoners ervaren overlast, terwijl anderen de buurt als gezellig omschrijven.