Appartement te koop: Warmondstraat 155H, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenWarmondstraat 155H

Warmondstraat 155H

Westlandgrachtbuurt, Amsterdam

€ 1.560.000
Buurt Westlandgrachtbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
135% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Amsterdamse buurt

Deze woning aan de Warmondstraat ademt de sfeer van een klassiek Amsterdams appartement met royale afmetingen. Met 169 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. De vraagprijs van €1.560.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de uitzonderlijke oppervlakte. Het is een van de appartementen in Amsterdam die opvalt door zijn omvang.

De buurt: Westlandgrachtbuurt

De Westlandgrachtbuurt is een rustige, vertrouwde wijk waar veel ouderen, gezinnen en starters wonen. Een bewoner zegt: "Ik woon nu bijna een jaar in deze buurt. Ik vind het erg prettig, rustig & vertrouwd." De buurt heeft een gemengde bevolking, met relatief veel jonge volwassenen (25-45 jaar) en eenpersoonshuishoudens. De buurt Westlandgrachtbuurt biedt een groene omgeving met parken op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dirk om de hoek (198 m) of een van de Albert Heijn-filialen op loopafstand. Ouders kunnen hun kinderen naar de Oecumenische basisschool Nautilus of Cultuurprofielschool De Notenkraker brengen, beide twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt daarnaast volop restaurants en sportgelegenheden in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Broersma Wonen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.560.000
Prijs per m²€ 9.231
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte738m²
Bouwjaar1929
EnergielabelB
BuurtWestlandgrachtbuurt
WijkHoofddorppleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Warmondstraat 155H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Che Langereis
27-10-2023
Gezellig

Ik woon nu bijna een jaar in deze buurt. Ik vind het erg prettig, rustig & vertrouwd. In deze buurt wonen veel ouderen, gezinnen met kids, starters, waardoor je je meteen thuis voelt en er enige leuke reuring op straat is. Bereikbaarheid is prima; bus/tram station op loopafstand & er zit een metro station in de buurt. Je zit dichtbij twee parken: vondelpark & rembrandtpark wat fijn is voor de groene omgeving. Er zijn genoeg scholen in de buurt voor kids. Supermarkten, winkels, restaurants op loopafstand. Het zou leuk zijn als er nog wat bakkerijen in de buurt komen of wat meer winkels, zodat het nog gezelliger en gemakkelijker wordt om in je eigen buurt te blijven. Sportgelegenheden zijn er ook in de buurt wat erg prettig is, hier maak ik veel gebruik van. Ik heb mij nog geen moment onveilig gevoeld, ik heb het gevoel dat er geen mensen in de buurt rond lopen die hier niks te zoeken hebben.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westlandgrachtbuurt

Inwoners3.650
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Westlandgrachtbuurt

Woningvoorraad2.071
Gem. WOZ-waarde€ 549.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen65%

Supermarkten

143 binnen 5 km

Dirk
Sloterkade 110-127
198m
Albert Heijn
Zeilstraat 47H
374m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186