Studio te koop: Jansstraat 46C10, Haarlem
KopenHaarlemStudio'sJansstraat 46C10

Jansstraat 46C10

Bakenes, Haarlem

€ 355.000
Buurt Bakenes, HaarlemBekijk buurt
Albert Heijn op 168m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in het hart van Haarlem

Deze studio in de Jansstraat is een knusse plek midden in de historische binnenstad. Het gebouw dateert uit 1700, dus je woont in een pand met karakter. Met 44 vierkante meter is het compact, maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €355.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar past bij de centrale ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor studios in Haarlem ligt lager, maar deze woning zit in een gewilde buurt.

Buurt Bakenes

De buurt Bakenes is een van de oudste delen van Haarlem, met smalle straatjes en historische panden. Het is er levendig, met veel horeca en winkels op loopafstand. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is (775 eenpersoonshuishoudens). De sfeer is stedelijk en dynamisch. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de omgevingsadressendichtheid is hoog (5666 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied.

Leven in de straat

In de Jansstraat zelf is het doordeweeks een komen en gaan van mensen. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 168 meter, of de Dekamarkt op 441 meter. Ook de Jumbo is dichtbij. Voor kinderen zijn er scholen om de hoek: het Stedelijk Gymnasium Haarlem (334 meter) en basisschool De Kring (429 meter). De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van theaters tot parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bosch&Duyn Makelaars. De prijs is marktconform voor een studio op deze locatie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 355.000
Prijs per m²€ 8.068
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte2335m²
Bouwjaar1700
BuurtBakenes
WijkOude Stad
GemeenteHaarlem

Locatie

Jansstraat 46C10, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Bakenes

Inwoners2.040
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bakenes

Woningvoorraad1.329
Gem. WOZ-waarde€ 533.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Kruisstraat 10
168m
Dekamarkt
Gedempte oude gracht 56-58
441m
Jumbo
Gedempte Oude Gracht 66
504m

Scholen

101 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Haarlem
Voortgezet onderwijs · 823 leerlingen
334m
Openbare Basisschool De Kring
Basisonderwijs · 518 leerlingen
429m
Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
567m

Veelgestelde vragen

Over Jansstraat 46C10, Haarlem

Is €355.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €355.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt Bakenes (€915.000), maar dat komt doordat het een kleine studio is (44 m²) en de buurt veel grotere woningen heeft. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.383, wat voor deze woning neerkomt op €8.068 per m². Dat is aan de hoge kant, maar niet uitzonderlijk voor een studio in de binnenstad.

Hoe is de buurt Bakenes om in te wonen?

Bakenes is een zeer stedelijke buurt met veel historische panden, horeca en winkels. Het is er levendig en dichtbevolkt: er wonen ruim 2000 mensen op een klein oppervlak. Veel huishoudens bestaan uit alleenstaanden (775). De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, met supermarkten, scholen en het treinstation op loopafstand (800 meter).

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A, 11,1% label A+, en 33,3% label C. Omdat het pand uit 1700 stamt, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de binnenstad van Haarlem is parkeren vaak een uitdaging. De buurt Bakenes heeft veel smalle straten en betaald parkeren. Er zijn parkeergarages in de omgeving, zoals de Parkeergarage de Kamp. Het is aan te raden om bij de gemeente te informeren naar parkeervergunningen voor bewoners.

Hoeveel studio's zijn er te koop in Bakenes?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in de buurt Bakenes, waarvan deze studio er één is. Het aanbod is dus beperkt. De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 34 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk snel is.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation Haarlem ligt op 800 meter afstand van de Jansstraat. Dat is ongeveer 10 minuten lopen. Vanaf daar kun je snel naar Amsterdam, Leiden en andere steden reizen.