Tussenwoning te koop: Frans Bekkerstraat 50, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenFrans Bekkerstraat 50

Frans Bekkerstraat 50

Oud Charlois, Rotterdam

€ 399.000
Buurt Oud Charlois, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 129m²
55% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 214 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 74 dagen
MCD op 341m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Oud Charlois

Deze tussenwoning uit 1905 aan de Frans Bekkerstraat heeft een woonoppervlak van 129 m², flink ruimer dan veel andere woningen in de buurt. Met energielabel D is het een bestaande woning die nog wat aandacht vraagt. De vraagprijs van €399.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar daar krijg je ook veel vierkante meters voor terug. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Rotterdam, dan is dit een forse woning voor een scherpe prijs.

De buurt Oud Charlois

Oud Charlois is een levendige wijk met ruim 14.000 inwoners. De buurt Oud Charlois kent een mix van bewoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aantal gezinnen. Bewoners zijn verdeeld: een enkeling noemt het 'gezellig', terwijl anderen klagen over overlast en vervuiling. 'Veel junkies en psychiatrische mensen. Veel geschreeuw. Veel vuilnis. Slecht onderhouden', zegt een bewoner. Een ander voelt zich als vrouw niet veilig. Toch is de bereikbaarheid een pluspunt. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat duidt op veel alleenstaanden en stellen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij MCD (op 2 minuten lopen). Ook Aldi en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar de Wilhelminaschool (226 m) of Obs Charlois (238 m), beide op een paar minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen, zoals een park of plantsoen op 200 meter en een restaurant op 500 meter. Het treinstation ligt op 4,9 km, maar tramverbindingen zijn er wel.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Uw Makelaar en Uw Makelaar op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 3.093
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte73m²
Bouwjaar1905
EnergielabelD
BuurtOud Charlois
WijkCharlois
GemeenteRotterdam

Locatie

Frans Bekkerstraat 50, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 6 bewoners

5.6
CC
28-12-2025
Ghetto

Veel junkies en psychiatrische mensen. Veel geschreeuw. Veel vuilnis. Slecht onderhouden. Positief: tramverbinding

4.4
Janny leeflang
14-10-2025
Arme charlois

Het is niet charlois meer Ben verschillende keren al lastig gevallen Zelf al een keer achterna gelopen zo getinte met mondkapje terwijl die allang niet gedragen word Dan voel je je als vrouw heel klein School loop achter omdat teveel kinderen geen Nederlands spreken waaronder onze kinderen de dupe zijn Sins de flat gerenoveerd is alles achteruit gegaan Nederlanders kan je nu op 1 hand telkens was vroeger anders Maken er een zooitje van en om de flat Staan regelmatig van die ballonnen gasflessen achter de lift 30 ofzo Bereikbaarheid is goed enige positieve heb er geen woorden voor,maar word toch niks aan gedaan

8.8
Christian corné Roelofsen
31-03-2025
Gezellig

Top buurt

6.9
Bewoner
25-02-2025
Gedag zeggen

Wij wonen op een fijne trap met leuk buren. Op straat zeggen de meeste mensen gedag en dat was in het dorp waar wij woonden wel anders. Omdat dit een hecht buurtje is is het juist leuk en fijn dat men op elkaar let. De slager/supermarkt om de hoek is helaas weg dus lopen we naar de MCD. Prima te doen. Ook OV is op loopafstand. Wel is het jammer dat er af en toe huisraden buiten staan en dat bij overvolle containers het vuil ernaast wordt gezet. Dat is waarom de hygiëne die bij ons wat minder scoort.

7.6
Astrid
15-12-2024
Charlois vol avontuur.

We hebben hier nare dingen gezien en meegemaakt. Steeds meer oud Rotterdammers gaan dood en daar komen nieuwkomers voor terug, nieuwkomers allerlei. De buurt ligt vol plastic en afval in de grasveldje en mensen gooien poepluiers van balkon soms de haven in. Pijnlijk om te zien maar Gemeenten Rotterdam houdt het redelijk goed bij er mogen weleer prikkers langskomen.

8.3
A
29-06-2024
Fijne buurt

Naar mijn mening en ervaring vind ik oud Charlois een fijne en rustige buurt. Het voelt als een dorp in een stad. Met veel groen, speelplekken. Centraal gelegen met 10 min ben je in het centrum/ Zuidplein/ Feijenoord. Ik zou niet meer in een andere buurt willen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Charlois

Inwoners14.120
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oud Charlois

Woningvoorraad6.934
Gem. WOZ-waarde€ 220.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

81 binnen 5 km

MCD
Wolphaertsbocht 23
341m
Aldi
Ebenhaëzerstraat 15
782m
PLUS
Pleinweg 156-172
851m

Scholen

180 binnen 5 km

Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 276 leerlingen
226m
Obs Charlois
Basisonderwijs · 240 leerlingen
238m
Openbare Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 289 leerlingen
424m

Veelgestelde vragen

Over Frans Bekkerstraat 50, Rotterdam

Welk energielabel heeft Frans Bekkerstraat 50?

De woning aan Frans Bekkerstraat 50 in Rotterdam heeft energielabel D.

Is de prijs van €399.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 28% boven het buurtgemiddelde van €311.711, maar de woning is met 129 m² ook 54% groter dan het gemiddelde van 84 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.854, wat neerkomt op €497.000 voor 129 m². Daarmee is de vraagprijs relatief gunstig per vierkante meter. Wel is energielabel D, wat hogere stookkosten betekent dan bij een zuiniger label.

Hoe veilig is de buurt Oud Charlois?

In de buurt zijn 819 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. Uit buurtreviews blijkt dat sommige bewoners overlast ervaren van junks en psychiatrische mensen, en dat vrouwen zich soms onveilig voelen. Anderen vinden het juist een gezellige buurt.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1905 en heeft energielabel D. Dat betekent dat er waarschijnlijk nog enkel glas of matige isolatie aanwezig is. Het woonoppervlak is 129 m² op een perceel van 73 m². De precieze staat van onderhoud is niet bekend, maar bij een woning van deze leeftijd is het raadzaam om bij bezichtiging te letten op fundering, dak en installaties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Wilhelminaschool (226 m), Obs Charlois (238 m) en Openbare Basisschool De Triangel (424 m) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs is de afstand 0,7 km. Ook zijn er kinderdagverblijven op 400 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in Oud Charlois?

Wel zijn er tramverbindingen, zoals bewoners aangeven. De bushaltes zijn niet specifiek genoemd, maar de omgevingsadressendichtheid is hoog (3525 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat voor boodschappenopties zijn er?

Op 341 meter zit MCD, een kleine supermarkt. Op 782 meter vind je Aldi en op 851 meter PLUS. Ook Dirk is op 1,3 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te lopen. Er zijn in totaal 81 supermarkten binnen 5 km.