Tussenwoning te koop: Meranti 180, Dordrecht
KopenDordrechtTussenwoningenMeranti 180

Meranti 180

Palissander en omgeving, Dordrecht

€ 525.000
Buurt Palissander en omgeving, DordrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 300m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning aan de Meranti in Dordrecht biedt 142 m² woonoppervlak op een perceel van 134 m², gebouwd in 1994. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor het energieverbruik niet bekend is. Met een vraagprijs van €525.000 is de woning iets duurder dan het buurtgemiddelde, maar dat past bij de ruime oppervlakte. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Dordrecht.

Palissander en omgeving: rustig, groen en praktisch

De buurt Palissander en omgeving is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en groen. Een bewoner zegt: "Fijne woonomgeving met een winkelcentrum op loopafstand. Veel speeltuintjes en voldoende groen." De wijk heeft een gemiddelde score van 8,43 op basis van één beoordeling. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010, en de buurt telt relatief veel gezinnen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (op loopafstand) of PLUS (twee straten verder). Basisscholen zoals Openbare Basisschool de Bever en Protestants Christelijke Basisschool Johan Friso zitten allebei naast de deur. Het treinstation van Dordrecht is tien minuten lopen. De gemeente Dordrecht biedt verder ruime voorzieningen.

Aangeboden door Estate Makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Estate Makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 3.697
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte134m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
GemeenteDordrecht

Locatie

Meranti 180, Dordrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Julio Guapo
03-09-2024
Prima buurt met de nodige aandachtspunten

Fijne woonomgeving met een winkelcentrum op loopafstand. Veel speeltuintjes en voldoende groen. Met het wantij om de hoek en de aangrenzende groenstrook en wantijdijk is de omgeving prachtig. De wijk is goed bereikbaar, hoewel parkeren voor bezoekers altijd wat meer uitdaging oplevert. Ook het opladen van de EV auto is waardeloos, zeker omdat veel buren nog steeds hun benzineauto bij een laadpaal parkeren. Bijkomend nadeel qua bereikbaarheid is ook een beperkt aantal toegangswegen, wat het bij sporadisch vrachtverkeer nog weleens lastig maakt om van het erf af te komen. Tevens zijn de toegangswegen de wijk in tijdens spits enorm druk. In de speeltuintjes en -veldjes ligt nog weleens afval, met name door hangjongeren. Bovendien rijden er veel scooters erg hard over de fietspaden en loswalweg. Op die laatste weg rijden ook geregeld auto’s erg hard, met hele harde muziek. De meeste woningen zouden baat hebben bij een fris likje verf of even een hogedrukspuit over de gevel. Het zijn al niet de grootste architectonische hoogstandjes maar het straatbeeld verslechtert hier wel verder door. Buren zijn over het algemeen vriendelijk, hoewel je echt alleen contact hebt met de buren in je directe omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Palissander en omgeving

Inwoners2.225
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Palissander en omgeving

Woningvoorraad859
Gem. WOZ-waarde€ 352.000
Koopwoningen82%
Huurwoningen18%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Eesterenplein 99
300m
PLUS
Van Eesterenplein 23
387m
Lidl
Pearl Buck-erf 22
1164m

Scholen

88 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Bever
Basisonderwijs · 171 leerlingen
137m
Protestants Christelijke Basisschool Johan Friso
Basisonderwijs · 358 leerlingen
137m
Yulius De Atlas
Speciaal onderwijs · 194 leerlingen
552m

Veelgestelde vragen

Over Meranti 180, Dordrecht

Welk energielabel heeft Meranti 180?

De woning aan Meranti 180 in Dordrecht heeft energielabel A.

Is €525.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €525.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€525.694) en de mediaan (€502.000). De woning is met 142 m² wel ruimer dan het buurtgemiddelde van 143 m². De prijs per m² is ongeveer €3.697, terwijl het buurtgemiddelde €3.616 is. De prijs lijkt marktconform, maar het ontbreken van het energielabel maakt het lastig om de totale woonlasten in te schatten.

Hoe is de buurt Palissander en omgeving om in te wonen?

De buurt wordt gewaardeerd met een 8,43. Bewoners noemen de fijne woonomgeving met winkelcentrum op loopafstand, veel speeltuintjes en groen. Er zijn wel aandachtspunten: parkeren voor bezoekers is lastig, en op sommige wegen wordt hard gereden. De meeste woningen zijn tussenwoningen uit de jaren 90, en de buurt is rustig met veel gezinnen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je twee basisscholen: Openbare Basisschool de Bever en Protestants Christelijke Basisschool Johan Friso, beide op 153 meter. Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo Dordrecht op 632 meter. Er is ook speciaal onderwijs (Yulius De Atlas) op 564 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Dordrecht ligt op 0,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

Estate Makelaar heeft in de advertentie geen energielabel vermeld. Het energielabel van deze woning is daardoor niet bekend. Je kunt de makelaar om deze informatie vragen, maar die staat niet in de advertentie.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Albert Heijn zit op 283 meter (om de hoek) en PLUS op 370 meter (twee straten verder). Ook zijn er Lidl en Nettorama op iets meer dan een kilometer.

Estate Makelaar
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Estate Makelaar
estatemakelaar.nl
Bekijk
Estate Makelaar B.V
huispedia.nl
Bekijk
Estate Makelaar
funda.nl
Bekijk
Estate Makelaar B.V
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Palissander en omgeving

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMeranti 180, Dordrecht
Bekijk