Woning te koop: De Grootgrutter 99, Utrecht
Onder optie
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Grootgrutter 99

De Grootgrutter 99

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 650.000
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Dit gloednieuwe appartement aan De Grootgrutter 99 is een oase van rust en duurzaamheid. Met energielabel A+++ en een oppervlakte van 34 m² is het een compacte, maar zeer zuinige woning. De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, vergeleken met andere woningen in Utrecht.

Buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan dat de buurt verandert: "De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC. Buurt word viezer, stinkt, buurt heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar." De buurt Transwijk-Zuid heeft een gemiddeld inkomen en een jonge bevolking.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop om de hoek (780 m) of bij Albert Heijn (820 m). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals OBS Maaspleinschool (473 m) en Al Hambra (483 m) twee straten verder. De gemeente Utrecht biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Brecheisen Makelaars Utrecht B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 19.118
Woonoppervlakte34m²
Perceeloppervlakte28642m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Grootgrutter 99, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

68 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
780m
Albert Heijn
't Goylaan 66G
820m
Lidl
Vasco da Gamalaan 1-5
898m

Scholen

118 binnen 5 km

STIP VSO Utrecht
Speciaal onderwijs · 249 leerlingen
442m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
473m
Al Hambra
Basisonderwijs · 316 leerlingen
483m

Veelgestelde vragen

Over De Grootgrutter 99, Utrecht

Welk energielabel heeft De Grootgrutter 99?

De woning aan De Grootgrutter 99 in Utrecht heeft energielabel A+++.

Is €650.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €650.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €257.000. Het appartement is nieuwbouw met energielabel A+++, wat de hoge prijs deels verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de specifieke kenmerken en de vraag in Utrecht.

Hoe zuinig is energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat mogelijk is. Dit betekent dat de woning zeer lage energiekosten heeft, mede door goede isolatie en duurzame installaties. In de buurt heeft 90% van de koopwoningen label A, maar geen enkele heeft A+++.