Appartement te koop: Linnaeusparkweg 137, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenLinnaeusparkweg 137

Linnaeusparkweg 137

Middenmeer-Zuid, Amsterdam

€ 1.075.000
Buurt Middenmeer-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 120m²
52% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 244m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Watergraafsmeer

Dit appartement aan de Linnaeusparkweg in Amsterdam-Oost ademt de sfeer van de jaren '20, met royale kamers en hoge plafonds. Met 120 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Amsterdam. De vraagprijs van €1.075.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie.

Buurt Middenmeer-Zuid

De buurt Middenmeer-Zuid is een groene, rustige woonwijk met veel gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4375 adressen per km²), wat typerend is voor de stad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 25-45-jarigen en een flink aantal kinderen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (244 m) of bij Vomar (458 m). De Lidwinaschool (123 m) en De Amsterdamse MAVO (190 m) zijn op loopafstand. Het park of plantsoen is twee straten verder (0,3 km), en voor de dagelijkse boodschappen ben je zo bij de supermarkt. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Your Home Makelaars Amsterdam op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 8.958
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1929
EnergielabelC
BuurtMiddenmeer-Zuid
WijkMiddenmeer
GemeenteAmsterdam

Locatie

Linnaeusparkweg 137, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Middenmeer-Zuid

Inwoners5.100
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Middenmeer-Zuid

Woningvoorraad2.314
Gem. WOZ-waarde€ 660.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

123 binnen 5 km

Albert Heijn
Helmholtzstraat 63
244m
Vomar
Middenweg 69
458m
Albert Heijn
Molukkenstraat 308
573m

Scholen

168 binnen 5 km

Lidwinaschool
Basisonderwijs · 539 leerlingen
123m
De Amsterdamse MAVO
Voortgezet onderwijs · 269 leerlingen
190m
5e Montessorischool Watergraafsmeer
Basisonderwijs · 507 leerlingen
234m

Veelgestelde vragen

Over Linnaeusparkweg 137, Amsterdam

Welk energielabel heeft Linnaeusparkweg 137?

De woning aan Linnaeusparkweg 137 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is de prijs van €1.075.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 71% boven het buurtgemiddelde van €630.000, maar het appartement is met 120 m² ook 52% groter dan het gemiddelde van 79 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €714.957, dus de prijs is aan de hoge kant, maar past bij de extra ruimte en de gewilde locatie in de Watergraafsmeer.

Hoe is de buurt Middenmeer-Zuid om in te wonen?

Middenmeer-Zuid is een groene, rustige woonwijk met veel gezinnen en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, maar de buurt oogt ruim door de parken en plantsoenen. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals scholen, supermarkten en een treinstation op 1,2 km.