Appartement te koop: Mensinge 48, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenMensinge 48

Mensinge 48

Buitenveldert-Oost-Midden, Amsterdam

€ 915.000
Buurt Buitenveldert-Oost-Midden, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 164m²
84% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Buitenveldert-Oost

Dit appartement aan de Mensinge 48 in Amsterdam biedt een woonoppervlak van 164 m², flink ruimer dan het buurtgemiddelde. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €915.000 ligt deze woning 70% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt, maar dat past bij de royale oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Buitenveldert-Oost-Midden

De buurt Buitenveldert-Oost-Midden is een rustige, groene wijk met veel parken en het Amsterdamse Bos op fietsafstand. Een bewoner zegt: "Een heerlijke buurt, heel centraal! Met de tram ben je binnen een half uur in het centrum van Amsterdam." De buurt telt 3.400 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens, en de sfeer is multicultureel.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een AH XL voor de dagelijkse boodschappen, en twee straten verder een Jumbo en Dirk. De Amsterdam International Community School (AICS) ligt naast de deur. Ook Kindercampus Zuidas en de Merkelbachschool zijn op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder volop voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Streekgoed Makelaardij B.V. aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 915.000
Prijs per m²€ 5.579
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte1563m²
Bouwjaar1968
EnergielabelB
BuurtBuitenveldert-Oost-Midden
WijkBuitenveldert-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Mensinge 48, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Adriana Pels-Looijen
14-12-2025
Een heerlijke buurt, heel centraal! Met de tram ben je binnen een half uur in het centrum van Amsterdam. Overal zijn er kleine en grotere parken en het Amsterdamse Bos is op fietsafstand!

Aardige mensen, multiculturele samenleving en toch echt Amsterdam, waar ik geboren en getogen ben!

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenveldert-Oost-Midden

Inwoners3.400
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitenveldert-Oost-Midden

Woningvoorraad1.939
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

139 binnen 5 km

AH XL
Gelderlandplein 47
683m
Jumbo
Kastelenstraat 70
830m
Dirk
Europaboulevard 19
873m

Scholen

171 binnen 5 km

Amsterdam International Community School (AICS)
Basisonderwijs · 1040 leerlingen
57m
Amsterdam International Community School (AICS - S
Voortgezet onderwijs · 634 leerlingen
57m
Kindercampus Zuidas
Basisonderwijs · 366 leerlingen
592m

Veelgestelde vragen

Over Mensinge 48, Amsterdam

Welk energielabel heeft Mensinge 48?

De woning aan Mensinge 48 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €915.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €915.000 ligt 70% boven het buurtgemiddelde van €537.800, maar het woonoppervlak van 164 m² is 84% groter dan het gemiddelde van 89 m². Per vierkante meter is de prijs (€5.579) lager dan het buurtgemiddelde van €6.234. De prijs lijkt marktconform voor een ruim appartement in deze buurt.