Appartement te koop: Wiborgeiland 139, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenWiborgeiland 139

Wiborgeiland 139

Houthavens-West, Amsterdam

€ 1.450.000
Buurt Houthavens-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 165m²
33% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement in Houthavens-West ademt moderne luxe. Met 165 m² woonoppervlak is het ruim opgezet, gebouwd in 2020 en voorzien van energielabel A, zeer zuinig. De vraagprijs van €1.450.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Het aanbod van appartementen in Amsterdam is divers, maar dit exemplaar springt eruit.

Buurt Houthavens-West

De buurt Houthavens-West is een jonge, stedelijke wijk met veel nieuwbouw. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3710 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. De bewoners zijn divers: veel eenpersoonshuishoudens en jonge stellen, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn voor dagelijkse boodschappen, en twee straten verder Jumbo. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals Onze Amsterdamse School (naast de deur) en Daltonschool De Spaarndammerhout (om de hoek). Het voortgezet onderwijs is tien minuten lopen, met Het 4e Gymnasium. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pim de Jong Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 8.788
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte2945m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtHouthavens-West
WijkHouthavens
GemeenteAmsterdam

Locatie

Wiborgeiland 139, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Houthavens-West

Inwoners4.625
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Houthavens-West

Woningvoorraad1.962
Gem. WOZ-waarde€ 833.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

122 binnen 5 km

Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
263m
Jumbo
Spaarndammerstraat 544
594m
AH to go
Nieuwe Hemweg 11
944m

Scholen

163 binnen 5 km

Onze Amsterdamse School
Basisonderwijs · 178 leerlingen
157m
Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
180m
Het 4e Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 826 leerlingen
402m

Veelgestelde vragen

Over Wiborgeiland 139, Amsterdam

Welk energielabel heeft Wiborgeiland 139?

De woning aan Wiborgeiland 139 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.450.000 ligt 31% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.110.500). Het appartement is echter ook 35% groter dan het buurtgemiddelde (165 m² vs 122 m²) en heeft energielabel A. De prijs per m² (€8.788) is iets lager dan het buurtgemiddelde van €9.562, dus de prijs is marktconform voor de geboden kwaliteit.

Hoe is de buurt Houthavens-West qua veiligheid?

In de buurt zijn in de laatste meting 191 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt is relatief nieuw en goed onderhouden, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.