Tussenwoning te koop: Herman Heijermansstraat 10, Vleuten
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrechtTussenwoningenHerman Heijermansstraat 10

Herman Heijermansstraat 10

Vleuten, Utrecht

€ 495.000
Buurt Vleuten, VleutenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 306m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Vleuten

Deze tussenwoning aan de Herman Heijermansstraat in Vleuten ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 91 m² en een energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De woning is gebouwd in 1968 en heeft een perceel van 153 m². De vraagprijs van €495.000 is scherp in vergelijking met andere tussenwoningen in Utrecht.

De buurt Vleuten

Vleuten is een groene en rustige wijk met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "In de buurt waar ik woon is het over het algemeen altijd veilig." De buurt heeft een gemiddelde score van 7,88. Het CBS laat zien dat 82% van de woningen eengezinswoningen zijn en 66% koopwoningen. De buurt Vleuten is matig stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 1265.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar de Torenpleinschool (om de hoek) of Kindcentrum Willibrord (twee straten verder). Voor de dagelijkse boodschappen is Dirk op loopafstand (om de hoek) en Albert Heijn ook dichtbij. In de gemeente Utrecht zijn er volop voorzieningen, maar in de buurt zelf is het rustig.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via April makelaars Vleuten op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 5.440
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte153m²
Bouwjaar1968
EnergielabelA
BuurtVleuten
WijkVleuten-De Meern
GemeenteUtrecht

Locatie

Herman Heijermansstraat 10, Vleuten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
S
06-02-2025
Rustige buurt

In de buurt waar ik woon is het over heet algemeen altijd veilig er zit soms hangjeugd op het schoolplein maar daar heb je niet veel last van.ook zijn er genoeg basis en middelbare scholen in de buurt. Helaas is er in de buurt zelf niet veel te doen je hebt een klein winkelvenrtrum en af en toe een kermis maar voor de jeugd is er niet veel om te doen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vleuten

Inwoners8.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vleuten

Woningvoorraad3.469
Gem. WOZ-waarde€ 542.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Dirk
Hindersteinlaan 2
306m
Albert Heijn
Hindersteinlaan 25
404m
Lidl
Noorderburcht 12
1583m

Scholen

62 binnen 5 km

Torenpleinschool
Basisonderwijs · 383 leerlingen
228m
Kindcentrum Willibrord
Basisonderwijs · 721 leerlingen
531m
Kindcentrum Haarzicht
Basisonderwijs · 91 leerlingen
541m

Veelgestelde vragen

Over Herman Heijermansstraat 10, Vleuten

Welk energielabel heeft Herman Heijermansstraat 10?

De woning aan Herman Heijermansstraat 10 in Vleuten heeft energielabel A.

Is €495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €495.000 ligt 34% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€747.600) en ook onder de mediaan van €585.000. De woning is met 91 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 127 m², maar de prijs per m² (€5.440) is lager dan het buurtgemiddelde van €5.774. Het is een scherpe prijs voor een tussenwoning met energielabel A in Vleuten.

Hoe is de buurt Vleuten om in te wonen?

Vleuten is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven een gemiddelde score van 7,88. Een bewoner noemt het veilig, al is er soms hangjeugd op het schoolplein. Er zijn voldoende scholen en een klein winkelcentrum, maar voor uitgaan of winkelen moet je naar het centrum van Vleuten of Utrecht.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar Utrecht Centraal of andere steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Torenpleinschool ligt op 228 meter, Kindcentrum Willibrord op 531 meter en Kindcentrum Haarzicht op 541 meter. Ook is er een middelbare school, VOLT! Toekomstmakers, op 672 meter.

Hoeveel supermarkten zijn er dichtbij?

Dirk is het dichtstbij, op 306 meter (om de hoek). Albert Heijn ligt op 404 meter en Lidl op 1,6 km. Voor een ruime keuze aan winkels kun je naar het centrum van Vleuten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 57,1% van de koopwoningen label A en 42,9% label B. Je kunt dus lage energiekosten verwachten.

Hoe veilig is de buurt?

Volgens een bewoner is het over het algemeen veilig, al is er soms hangjeugd op het schoolplein. Het CBS registreerde 303 misdrijven in de buurt, maar dat is inclusief kleine vergrijpen. De sfeer is rustig en gezinsvriendelijk.