Appartement te koop: Amsteldijk 38H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenAmsteldijk 38H

Amsteldijk 38H

Willibrordusbuurt, Amsterdam

€ 3.650.000
Buurt Willibrordusbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 134m²
52% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 294m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Amsteldijk

Dit appartement aan de Amsteldijk ademt de charme van de 19e eeuw. Met 134 m² woonoppervlak is het ruim, licht en klassiek van indeling. De woning ligt in de Willibrordusbuurt, een levendige buurt in de Nieuwe Pijp. Met een vraagprijs van €3.650.000 is dit een aanzienlijk duurder aanbod dan de gemiddelde vraagprijs van €589.000 in de buurt, maar de oppervlakte is ook bijna twee keer zo groot als het buurtgemiddelde van 69 m². Het is een appartement in een gewilde categorie: appartementen in Amsterdam.

De Willibrordusbuurt

De Willibrordusbuurt is een gemengde buurt. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 6,88. Een bewoner zegt: "fijne buurt en fijne mensen", terwijl een ander het "ronmelig, gemixed.. weinig groen" noemt. De buurt telt 2.715 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (1.265) en relatief weinig gezinnen met kinderen (210). De sfeer is stedelijk en divers. Bekijk de buurt Willibrordusbuurt voor meer informatie.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je een Albert Heijn (294 m) en een Lidl (432 m) voor de dagelijkse boodschappen. Voor schoolgaande kinderen is de 4e Montessorischool de Pinksterbloem (178 m) een optie, en het Cygnus Gymnasium (517 m) voor voortgezet onderwijs. Het Sarphatipark is op loopafstand (500 m). De omgeving is dichtbevolkt en levendig, met veel restaurants en voorzieningen op korte afstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid stedelijk leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DSTRCT Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.650.000
Prijs per m²€ 27.239
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte110m²
Bouwjaar1880
BuurtWillibrordusbuurt
WijkNieuwe Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Amsteldijk 38H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

5.9
Sem
14-01-2025
Ronmelig, gemixed.. weinig groen

Soms fijn, soms veel armoede, soms chaotisch, soms ok.

7.9
annelot
22-10-2023
fijne buurt en fijne mensen

ik vind het een leuke veilige buurt, mooie gebouwen en zit centraal.

Buurt statistieken

Gegevens uit Willibrordusbuurt

Inwoners2.715
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Willibrordusbuurt

Woningvoorraad1.823
Gem. WOZ-waarde€ 506.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen76%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Woustraat 150
294m
Albert Heijn
Wibautstraat 80
391m
Lidl
Hemonylaan 25a
432m

Scholen

205 binnen 5 km

IVKO - Leren van Kunst
Voortgezet onderwijs · 536 leerlingen
140m
4e Montessorischoolschool de Pinksterbloem
Basisonderwijs · 373 leerlingen
178m
Cygnus Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 820 leerlingen
517m

Veelgestelde vragen

Over Amsteldijk 38H, Amsterdam

Is de vraagprijs van €3.650.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €589.000, maar dat komt doordat dit appartement met 134 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in de buurt (69 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €9.074, wat voor dit appartement neerkomt op circa €27.239 per m². Het is een uniek object in een gewilde straat.

Hoe snel worden woningen in de Willibrordusbuurt verkocht?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 16 dagen verkocht, wat aangeeft dat de markt snel is. Dit appartement is echter een uitzondering qua prijs en oppervlakte, dus de verkooptijd kan afwijken.

Wat is het energielabel van dit appartement?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label B. Het bouwjaar 1880 suggereert dat isolatie mogelijk niet optimaal is, maar dat is niet met zekerheid te zeggen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De 4e Montessorischool de Pinksterbloem (basisonderwijs) ligt op 178 m, en het Cygnus Gymnasium (voortgezet onderwijs) op 517 m. Ook zijn er andere scholen zoals IVKO - Leren van Kunst (140 m) en Kiem Montessori (524 m).

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 11.

Wat voor type mensen wonen er in de Willibrordusbuurt?

De buurt heeft 2.715 inwoners, waarvan 47% eenpersoonshuishoudens. Er zijn relatief weinig kinderen (185 van 0-15 jaar) en veel 25-45-jarigen (1.130). De sfeer is gemengd, zoals blijkt uit reviews: sommigen vinden het fijn, anderen chaotisch.

DSTRCT Amsterdam
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.